Prijava

isao sam sa mladjim burazom u bioskop.gledali smo te veverice.mesavina igranog i crtanog filma.popizdeo sam od tih glasova ceo film.nasa neka sinhronizacija.

Ta govna glodarska ne znam ko može da sluša, ali stvarno.

Ja sam radio na sličnim rođendanima, veruj da je tih šest soma smejurija kakve pare se biju na tome.

Znam, moje drugarice najbolje roditelji drže neku kao rođendaonicu (na spratu) i pekaru/poslastičarnicu u prizemlju. Imaju ljudi. Ali ubijaju se od posla.

Rodjendani su od 350 dindzi, pa navishe po detetu u igraonicama, bar ovde u Cacku
Bez torte, naravno. 2h
25 dece puta 400 dindzi je 10 000 i toe ta cena npr.

Ako će mi dete biti išta kao ja, sumnjam da će imati više od deset prijatelja, pa me možda dođe jeftinije. lolo

Mi zovemo iz vrtica sve iz grupe, pa ko dodje, dodje.
Najgore mi kad kaze vaspitachica eeej, da vidimo ima li pozivnica za vas... Da vidimo, hm, nemaaa. Shto da se neko tako osetja :(

ne znam koliko u meku kosta.kontam da kolje.bio sam kao klinac par puta.sat ipo-dva je otpadanje.neke igre.to se najavis par meseci unapred,to bio prestiz.oni lovarni slavili.secam se da je svega bilo malo.pomrif,hamburger,2-3 soka i torta.jebes ti ono.

To! Sećam se 2000-te kada je drugarica slavila deseti. Tata joj u inostranstvu radio, pa kao buržuji su bili. I u Meku, još smo svi dobili po Hepi Mil, Digimoni su bili, ja sam samo zato došla. Inače sam mrzela kučku i ona mene, ali, jebiga, digimon. Isto sam je zvala jednom kod mene, ali uslov da ponese tamagočija, samo zato sam je i zvala. lololo Kakva sam stoka, dok ga i meni nisu kupili. Sad smo kul, čak se zajebavamo na te teme. :D

ja sve nesto mislim da ima i u zabavistu tih rodjendana.koliko se ja sada secam,mislim da je bilo.do pre 5-10 godina bilo par tih rodjendaonica,sada na svakom koraku.

Mi zovemo iz vrtica sve iz grupe, pa ko dodje, dodje.
Najgore mi kad kaze vaspitachica eeej, da vidimo ima li pozivnica za vas... Da vidimo, hm, nemaaa. Shto da se neko tako osetja :(

Jao, daaaa, i onda kad u razredu kao deliš pozivnice, pa pola ne pozoveš, pa oni vide da ih nisi zvao... ali bile su toliko u mdi te pozivnice, to je prestiž bio.

ja sve nesto mislim da ima i u zabavistu tih rodjendana.koliko se ja sada secam,mislim da je bilo.

Moram priznati da se ne sećam da su zabavišta organizovala tako nešto kada sam ja (ili moj brat) išli. Ne znam sad, možda neka i imaju. Svakako bi praktično bilo, svi bi znali gde je.

koliko se secam,bio sam na takvom jednom rodjendanu.
u principu,to i nije toliko lose.prostor imaju,hranu imaju.ako nemaju neku kujnu,onda im donose sa strane.malo koriguju za rodjendane klopu.budu svi na dobitku.matorci manje plate nego u rodjendaonici,zabaviste ucari koji dinar...
secam se da je moja osnovna klepala za iznajmljivanje sale.od toga su se direktori nafatiravali para.da su mogli i decu bi iznajmljivali.

Slažem se, skroz ok varijanta. Jeftinije za roditelje, a ko god da ućari dinar (bilo škola/zabavište ili vaspitači/nastavnici) to je ok, ako će već oni biti tu, organizovati šta treba i čuvati decu.
Ali opet, brate mili, ovo što Zero ka'e, 14 iljada za rođus, ili to ili da ti unište kuću (jednom su moji tako slavili bratov rođendan, pozvali neke njegove drugare i pola klinaca iz ulice, do pola šest ujutru smo rasklanjali sve, pakao, ja i brat (tada oboje klinci) smo ih preklinjali da to više nikada ikada ne urade, lolo), jebem ti život.

A bukvalno ne možeš da pobediš lolo Ili ćeš da se usereš od troškova ili će da ti useru gajbu. Mada kapiram da je većini lakše da odvedu klince negde najviše zbog toga da ne moraju oni da brinu o njima.
Sećam se i ja tih rođendana u Meku, imam Koromona iz hepi mila. <3

Sećam se i ja tih rođendana u Meku, imam Koromona iz hepi mila. <3

Isto pravio neki buržuj?

Ja sam gabumona dobila. Bio je baš jako sladak, mislim da mi je još negde na tavanu. Imala sam tonu igračaka, jedino što smo brat i ja koristili su bili taj gabumon, još neki zmaj i krokodil iz meka i puzle.

EDIT: Š'o neće link da mi vodi ka slici?

Smo, da li je ovo pogodna faca da radi u rođendaonici:

El to Džordž Kluni?

Larry Underwood

Sećam se i ja tih rođendana u Meku, imam Koromona iz hepi mila. <3

brate,umalo mi srce nije stalo.procitao sam "koromana".

Jack Harper

Isto pravio neki buržuj?

ja mislim da je obicnim smrtnicima to bilo uskraceno.a i sranje su bili ti rodjendani

Najgori su mi oni likovi što odu u Beograd i jedu u meku... i poslije izbače na fb.

Da se jede samo Pod volat, nidje drugo ste culi?

Najgori su mi oni likovi što odu u Beograd i jedu u meku... i poslije izbače na fb.

+1000000000
A i slike kod Kosta kofi, kako god.

ja mislim da je obicnim smrtnicima to bilo uskraceno.a i sranje su bili ti rodjendani

Nikad nisam imala prilike da to potvrdim. Zatvorili su nam mek iste godine, iako je stalno bilo puno ljudi. lolo

Mada realno, manje vise, stalno je tako sa misicama ... Kad sam vidio ko je izabran za miss crne gore prije neku godinu, doslo mi da se prekrstim i lijevom i desnom ... Ali nisam, musliman sam, majka bi mi se naljutila

Mis SAD-a. o.O

Š'a je bre ovo?!