Prijava

Доказ да између Иринџе и надбискупа постоји сарадња:
http://s1.postimg.org/nw42uqqen/10389081_784628408276856_3515803980070433958_n.jpg

labokv
hahah NLO, izgleda da im uopste ne polazi za rukom da se drze u tajnosti..stvarno je cudno koliko ljudi veruje u tu pojavu, cak i neke novine pisu o posetama vanzemaljaca doduse samo krsevi od novina..

Taj VG su najcitanije norveske novine... znaci za jedno 2 dana ce neke nase stici do toga i objaviti.

bilo već u bljucu pre neki dan

Jes vala, bilo u Bljucu, samo meni nije ni malo misteriozno, barem ne kao "nebeski fenomen" jer se na snimku na trenutak vidi da se izvor svetla nalazi na zemlji a ne na nebu. jak izvor svetla na zemlji u uslovima niske oblačnosti kakva je na snimku, stvara vrlo zanimljive efekte na nebu. Uživam da gledam panoramu Beograda kada su oblaci baš baš niski (150, 200, 300 metara) jer tada ceo grad obasjava oblake, a raznorazna dekorativna svetla i reflektori (naročito osvetljenje pilona) prave spektakl na nebu.

лол на стеванову фотку, ботови евривер фор евриван

БОТИЗАМ ЈЕ БОЛЕС, ПОЗОВИТЕ ДОКТОРА

ja sam mislio za sijalicu na lampionu da je nlo, nisam lepo video.sad kapiram da se radi o nekom prirodnom fenomenu, moja greska..

http://paradoksija.blogspot.com/2012/05/orvel-ili-haksli-ko-je-bio-u-pravu.html?m=1
Deluje zanimljiva knjiga. Po ovom tekst izgleda da je malo vise Haksli bio u pravu mada bi ja rekao da se kombinuje i jedno i drugo.

Mali Vic

Baba prilazi doktoru nakon pregleda:
• Doktore, nauka je zaista mnogo napredovala. Kad sam bila mlada, morala sam se svući gola, a danas je dovoljno da pokažem jezik!

Не могу да нађем онај клип Isis flying lesson, тако нешто. Девојчици лутка одлети у ватру. Зна неко?

Deluje zanimljiva knjiga. Po ovom tekst izgleda da je malo vise Haksli bio u pravu mada bi ja rekao da se kombinuje i jedno i drugo.

I jedan i drugi su osnovnu ideju maznuli od Jevgenija Zamjatina. Pročitaj knjigu "Mi" od tog autora pa razmisli.

Procitao jos odavno, dobra je a i prva antiutopia. Volim antiutopije, ako znas jos neku dobru preporuci? A citao sam i farenhajt 451 a planiram i brazil al nisam je nasao, doduse nisam je mnogo ni trazio. Doduse meni je najbolja 1984 jer mislim da je najkompleksnija (plus orvelove knjige imaju specificnu atmosferu, cesto kad ga citam osecam neku teskobu i skucenost, ume covek da docara) a i volim orvela i citao sam mu ostale knjige, bas sam juce zavrsio samo nek aspidistre lete a sad pocinjem u borbi za vazduh, a od ovih nisam citao ostale.

Brazil je film, mada je više u pitanju socijalni eksperiment nego antiutopija. Vrli novi svet je meni vrh, Mi i 1984 su mi previše crne. Probaj Pekićevu Atlantidu.

Mada je trenutno najbolja antiutopija Informer.

Sad ja guglah i videh da nema knjiga, vec samo film. Meni su sve tri dobre a jeste 1984 mnogo mracna (deo kada mu stavlja masku sa pacovom na glavu me je naterao da se najezim i iako se ne plasim pacova sada mi izazivaju nelagodu). Sto se pekica tice, malo me je sramota al bas nista ne znam o njegovim knjigama (o zivotu znam prilicno), nekako mi izaziva odbojnost (ne znam sto) a planirao sam da vidim o cemu pise i da procitam ponesto. Jos kad si negde pomenuo da to andric ne prija a pekic ti je super, kontao sam da ce meni biti obrnuto jer bas volim andrica (glupa logika, znam). A ne samo informer, svi mediji.

Tsu presao milion korisnika

и даље цениш да је исплативо а да није осмишљено како би навукли сиротињу?