Prijava

A dje je bio

S T R I C
T
R
I
C
?!?

Marama je pokvarila prognozu!!!!

Sale mojne sa tom spikom ljubim te. Možda se nekad zaljubiš u majku pa ti neke stvari postanu jasnije.

A mozda se mali zaljubio u majku jer nije bas citav, jer se incest i inace desava. Pa ih selo provalilo i onda od bruke da ne ispadne da su oni krivi i bolesni u mozak, eto magija posla naopako jbg zajebali se. Pa im treba pomoc da se skine magija, ne treba im psihijatar. Seljacka posla.

♫ рашири ноге о мајко стара... ♫

lol
a poenta priče je da je dete krivo što ga je zgazio kamion

Da nije možda taj mali Vejv rajder ? Samo pitam...

Ja znam jednog koji je pio i kockao, pa mu skidali magiju i dovodili popa da mu sveti krevet i kucu. Dok nije pijan pretukao zenu, pa mu dosli suraci i osurili ga od batina. Prestao da pije i kocka, nasao posten posao i nikad skladnija porodica. Skinuli mu magiju koju ni SPC nije mogla.

Znao sam da je Minhen, Bohore. Žuta kućica desno, tipični tragovi u bavarskom snijegu i ulična rasvjeta impliciraju na to. Zajebo sam Poaroa.

Warnere, nije to poenta priče. Napisao sam. Nisam detaljisao shvatio bi ko je kriv
Šomi, nije jbg, znam ovog kako izgleda lolo

Žuta kućica desno, tipični tragovi u bavarskom snijegu i ulična rasvjeta impliciraju na to

Ovo sam hteo da ti napišem kad si pitao. Da ja tebe pitao pa jeri ne vidiš žutu kuću jebenu lolo

боксеру дај још овакивих прича, не мора да буде онострано

Makaronac teraj se u kurac nisam ni ker ni mačka lolo
Šom brt nisam ja Pezika da znam da lepo izmišljam. Ima ovoga još, neko veče ću da pišem jbg.

Auuu brate koja priča jbt. Saću i ja jednu sličnu:
Moj kum imao druga koji nije mogao jebat, nije mu se diza, i odu njih dvojica kod vračare i ona kaže: na stožini imaš kolac koji je okrenut naopako, to ti je zavračano. Vrate se oni kući nadju taj kolac, polome ga i zapale, i onda je ovaj nastavio jebat. Kraj priče.
Ja sam bio jednom kod neke žene pričala mi malo o mojoj budućnosti itd ali nije bilo nekih posebnih tripova, mada evo sad sam se naložio da idem u bjeljinu kod tog lika, samo nemam povod.

mene fascinira sled događaja

ubiješ dete kamionom -> nisam teo jbg -> napraviš dete -> bojiš se da će i njega udariti kamion (ili da ćeš i njega ti ubiti kamionom) -> ideš da skineš magije u bijeljinu, a zapravo hoćeš da se oslobodiš griže savesti koja nema veze ni sa tim detetom što si ga ubio, ni sa tvojim detetom, već si sebičnjak klasichan i našao si najgluplji način prelol

jaka mi ta griža savesti kad je otkloni paja iz beline koji je musliman