Prijava

Šta traže ribe koje se lože na drvoseče, nekoga ko će da im naseče ogreva u starim danima, ili nekoga ko će ih eutanazirati sekirom kad do toga dođe? :)

ahaha bruce, ja sam GA sestra po obrazovanju.

Ili ove što vole loše momke, česta pojava, da ima ko pod starost da ih bije kad se vrati pijan iz kafane.

Bruse, po toj logici žene koje rade u cvećari ili obdaništu bile bi nula u krevetu, ili bi u njemu pružale smrt i patnju po ceo dan.

Imaš drugačija iskustva?

svi koji se lože na med.sestre podsvesno traže nekog da ih gleda u starosti i po potrebi da im plasira kateter.

Znači, latentni gejevi :)

Realno sve medicinske sestre koje ja znam su dobre pičke (kosmopolita nije ništa lično).

Kosmo, jesam nešto pogrešio? :)

što, valde, ja volim drvoseče... zimogrožljiva sam.

Imaš drugačija iskustva?

Nemam pojma, nikada nisam bio u vezi ni sa jednom iz medicinske struke. Humanističke nauke daju najviše prostora za polimorfnu perverznost kod žena, tako mi nekako iskustvo.

što, valde, ja volim drvoseče... zimogrožljiva sam.

Ma razumem što žene vole drvoseče, oni su jaki, ne može svako da bude drvoseča. Lupam onako.

priznajem, ja sam oženio učiteljicu (ne MOJU učiteljicu Rasni, neku mladu učiteljicu) - imaju žičku... doduše, možda ja samo upoznajem takve žene pa mislim da su sve pomalo perverzne

što, valde, ja volim drvoseče... zimogrožljiva sam.

Možeš li da zaspish zimi bez chalapica?

(ne MOJU učiteljicu Rasni, neku mladu učiteljicu)

Hahahhahahaa, čuo sam Lignjoslava kako priča sa Sunđer Bobom.

Seljanke se isto dobro trse, valjda jel često kolju piliće.

bruce, svaka ti je zlatna... e da, koji se lože na med. sestre su hipohondri.

A na obične sestre koji se lože? :-(

Hahahhahahaa, čuo sam Lignjoslava kako priča sa Sunđer Bobom.

jepse, sad se smejem kao nezdrav :)

Meni se čini da između medicinske sestre na radnom mestu i u privatnom životu postoji ogromna razlika. Znam nekoliko medicinskih sestara, sve duša od žene/devojke, al kad dođem u neku kliniku (dobro, državnu), bude: Šnel, šnel, ajn, cvaj, loooos!!! Sad ne znam lože li se ljudi na medicinske sestre kao osobe ili kao nekog ko će da ih postroji i da im bocu.

Ne mislim na bocu kao na flašu, već kao injekciju.

Ja se ložim na dobre pičke, a to su medicinske sestre u 90% slučajeva. Verovatno zato što se brinu o drugima najbolje znaju i da se brinu osebi.