Prijava

pa naravno da tako radi i to bi radio svako normalan. boli je picka sad i da radi ista osim za cecu fazon... i marina je pocela iz slicne situacije... sto mora da se hejtuje svako ko je uspesan, ako mislite da je lako preradjujte vi grcke pesme kradite sve zivo pa se useravajte od para

brt kapiram da im je lakše bilo da se reše 150 ljudi tako što će ih zakucati u zgradu nego što bi bilo da uklanjaju te putnike na drugi način
ili misliš da su izvukli 2 random aviona iz hangara zakucali ih i toeto?

kap gledaj ove sto su bili u zgradi, pa zbog vatre skakali sa ne znam ni ja koliko spratova, kad im je to jedina nada e to je meni bilo najsjebanije i da su tacne zavere razne, npr. da su ovi avioni prazni, ovi ljudi sto su skakali su stvarni
https://www.youtube.com/watch?v=JzKI9TBR-XQ

bilo je putnika u avionu kako nije
pa oteli su te avione uspeli da prodju kontrolu kao regularni putnici i kidnapovali ih u letu

i to je prejezivo
šta im je bilo u glavi da pokušaju sa tim skokom?
od koliko god opcija da su imali (bar 2) ta opcija je bila 100% neuspeh
kapiram da su mogli još da trče kroz vatru i te fore mada je i to 90% neuspeh al opet bolje to nego skok sa 1251512 metara

A bolje da skočiš nego da se živ ispečeš.

pa mnogo je manje bolna smrt kada se prospes u sekundi sa prejunece visine nego da goris polako i boljno u vatri

trcanje kroz vatru prilicno je 100 % neuspeh xd

a tek pozivi ljudi zarobljenih jebem ti krv ti jebem
https://www.youtube.com/watch?v=se38cIQSoIg

ајд да гориш у ватри, него се већина људи у пожару прије угуши угљен моноксидом него од ватре што умре. Какво црно трчање кроз пламен

imali su 2 izlaza
da siđu stepenicama
i da skoče dole
ako su stvarno pokušali da pobegnu tako što će skočiti dole onda su debili
ako su hteli da skrate sebi muke pa se bacili onda ok razumem

Da, kakve budale da ne siđu stepenicama. A imali su i lift i protivpožarne stepenice. Ma ne, amerikanci su bre glupi kao kurac, mi smo nebeski narod.

imali su 2 izlaza
da siđu stepenicama
i da skoče dole
ako su stvarno pokušali da pobegnu tako što će skočiti dole onda su debili
ako su hteli da skrate sebi muke pa se bacili onda ok razumem

Kapune skakali su ljudi sa zgrade iz očaja, a ne zato što im je udario takav ćef ili su mislili da umeju da lete. Nisu mogli stepenicama pošto su oni bili na spratovima iznad onih gde je udario avion i sve je bilo u plamenu.

Koji kurac placete za ovim ovim sisama sto su pobili stotine hiljada Srba?

hahahahah razumem ja vas ne mislim bukvalno da su skočili kao kreteni u fazonu hvata ih dole sa ćebetom neko ali ja bih lično 50 puta pokušao da prođem požarnim stepenicama dole makar se ugušio unutra nego skočio
jbt 110 spratova 400 metara

Jebel ga brate, valjda su računali da je to brža smrt, mada ne mogu ni da zamilsim kakav im je horor prolazio kroz glavu dok nisu zveknuli o beton.

Jezivo. Samo me zanima koliko su vremena imali pre nego što se vatra širila prema njima? Verujem da su neko vreme proveli unutra.

Trebate znati podatak da su se Amerikanci svi iselili iz zgrade par dana pre. Izginulu su neamerikanci.

Verujem da su neko vreme proveli unutra.

Najverovatnije onoliko vremena koliko im je bilo potrebno da provere svaku, makar i minimalnu mogućnost da se spuste stepeništem.

kapiras da ako je zveknuo avion ispod njih to se urusilo pola zgrade maltene, veoma moguce da su stepenice razjebane ili zatrpane ili statijaznam plus sto ima 100+ spratova.. visili su sa ivica prozora samo da bi dosli do vazduha pa vidi kako je unutra onda bilo, da ne pricam da se ne vidi nista od dima... a tek sok i sto ne znaju gde se nalaze, prvo su se krili pri udaru pa dok se osvestis malo cao zdravo... od dima helikopteri nisu mogli da pridju, a nema tog materijala koji bi ih spasio dole pri skoku, kontam da su se nadali 1u milion neka nerealna okolnost jbg