Prijava

Više je žalosno kad vas vidim kako se ložite.

zoka bosanac je istinski heroj jedne generacije.a nije los ckode.klasicni naivni boske.

Ko pravi one asocijacije za slagalicu da mi je znati.

Kolona

A: OKO

B: OKO

C: OKO

D: OKO

KONAČNO - RAZGOVOR

LOLOLOLO

evo da im dam ideju:
A: C
B: C
C: C
D: C
Konacno: Grb Republike Srbije

A: O
B: O
C: O
D: O
Konacno: Audi

A: \
B: \
C: \
D: kurac, nema nista
Konacno: Adidas

Ja sam išao da je konačno OKO i mogu ti reći da sam se pristojno iznenadio. Mislio sam u jednom trenutku i da je Ten Šin Han, pre otvaranja zadnje kolone. Pošto je i ranije bio fazon...

A: SRCE

B: SRCE

C: SRCE

D: SRCE

MARKO KRALJEVIĆ I MUSA KESEDŽIJA

Tako da je ovo moglo bite eventualno: TEN ŠIN HAN I KAPETAN KUKA

Kakav sam ponos osetio juče...
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=468960503220611&id=285141761602487&stream_ref=5

Elem

Strabon: ”U zapadnoj Aziji su živeli Srbi i Brđani-Srbobrđani”. “Srbi su imali u Maloj Aziji veliko carstvo (oko 70. god pre Hrista), čiji se car zvao Oblak.
Milojević, M.: ”U kineskim hronikama se pominje srpsko carstvo Sirbirija, i njihovi kraljevi, Bane, Janče, Ranko, a posebno srpski car Tančo sa svojih 5 sinova”.

Srbi su imali u Maloj Aziji veliko carstvo (oko 70. god pre Hrista), čiji se car zvao Oblak.

car Oblak.

Golman atletika je Oblak. Jesi i tu osjetio ponos!

Golman atletika je Oblak. Jesi i tu osjetio ponos!

Slab sam sa fudbalom, al dobro je da nas ima. Nego mi je postalo najcrnje kada me neko oslovi po imenu, pošto ga cirka čujem 3-4 puta godišnje.

облак, било је у три колоне решење СРЦЕ а у четвртој МАРКО КРАЉЕВИЋ, коначно МУСА КЕСЕЏИЈА јер је имао три срца и клао се са марком

мислим на телевизији је било

Cuo sam rijesenje jedne velike misterije sto je mucila nas napaceni narod. Ona baba sto je pojavljuje u "Ko to tamo peva", sto su se svi pitali sta pretsavlja i da li je ona personifikacija smrt i ostali kvazi kurci palci, e pa baba je ustvari maika vlasnika avtobusa i koji je iznajmljen/posudjen radi snimanja filma. A poslao je maiku da nadgleda da mu ne sjebu avtobus.
Ne vjerujem je bas istina, ali mi se dopada ova teorija, jel nekako ide uz ovaj kultni klasik nase kinematografije. Et sad mogu smirom umrijeti.

To je zapravo glupost.

Najdebilnija teorija je da su je slučajno povezli.

Ta baba je bila bombaš samoubica.

Stigla rakija i kulen iz Srbijd naroko sam se pravo pa jedno po kile super mi je morika jezik zapliće

Ne kontate, bolan, baka je bila dopisnik Trećeg Oka.