Prijava

ko još jede piletinu

ma on sad misli sad je svaki međed svinja.
e ne može

Ja mislim da ne kontaju pojedini da se praseće pečenje dobije sa koskom, ako naručiš kilo ne dobiješ otrebljeno jebeno, dobiješ s koskom, što nije isto sa čistim mesom ili jebenom pljeskavicom, inače, može da se ošuri ta neka količina pečenja, kad ideš u pečenjaru ne jedeš predjelo i supe čorbe nego odma s vrata naručuješ oval. Ćilmovih 300g je jadno naručiti, pola kg je normalno za jednog čoveka da se najede, ako ste fazon gladni ko stoke, onda kilo kilo za trojicu je mera.

Бохор
Axaxa Duka kapiram da je to nešto sa basketa

E nije, nego je ovde bila neka tema Pseto vs Granjika tako nešto pa je pseto dao napumpane dimenzije svoga tela ne bi li zastrašio jadnog granjiku, koji se ubrzo posle toga lagano povukao sa sajta.
Inače ps se nagruvao sad ozb, ne bih bio u kože granjike da sad dođe do okršaja

jos jedan fun fackt
jedan od tih sto jedu premnogo piletine tamicio se sa jos jednim junecim covekom ko vise moze big mekova pojesti...nije mogao vise od 3 i bacao peglu

Punjač, i ja sam posolidna međedina, 1.90 i 104kg, ali priznajem da sam miš za ovu dvojicu.

pre si bio mrsaviji,salabajzer,nisam znao da sad imas 104kg onda se mozes meriti s njima lagano

Nisam se ja sada nagruvao mejmune valjevski nego.poceo da vracam svoju kilazu i stigao sam na 85

Brt, video sam tvoju sliku na forumu, moras dva puta da udjes u kafanu da bi te videli. Toliko si mrsav.

lol kakav si ti sremac s dvocifrenom kilažom

sto se mene tice ja sam takodje veliki covek,ali mislim da bi me u tim takmicenjima u jedenju odjednom pobedili svi vi...ne volim na silu jesti tj kad se vec zasitim jako

Pa ja nisam sremac

Bombas kurac mi je debo pardon samo izvolite

Doduse druzim se sa sremcima dosta silom prilika a i dobri su ljudi nisu kao ostatak i sto se hrane koju unosimo u sebe tice ne mogu da mi prismrde vecina. Osim jednog pravog sremca iz progara sto taj jede sve mu jebem lomac onaj veliki pasulja pojede

Brt, toliko si mrsav da radis hulahop narukvicom

Toliko si mrsav da Geldof pise pesmu kad te vidi

Daj link pesme brt

deky_aod
Lol Bata Sale popriličan si nub

Бохор
Da, Sale jbt
Moj drug nije mogao da uradi nešto i niko ne može
Pa daj čoveče

Da pojede iz jednog celog obroka kilu mesa ne moze, a da mu ne bude zlo. Da dodje u 2 na svadbu i krlja i pije do 2 ujutru, pa kaze "smlatio sam 2 kila mesa kakav sam car, de ste ribe, kakav sam muzjak" moze. Da se raspali rostilj oko trojke, pa do deset uvece da mlatne kilu isto moze. Ali to nije podvig.

Da, dok se jedni prežderavaju, mi ostali gladujemo. Tuga.

Hahaha ispao iz tobogana presmiješno