Prijava

Da pojede iz jednog celog obroka kilu mesa ne moze, a da mu ne bude zlo. Da dodje u 2 na svadbu i krlja i pije do 2 ujutru, pa kaze "smlatio sam 2 kila mesa kakav sam car, de ste ribe, kakav sam muzjak" moze. Da se raspali rostilj oko trojke, pa do deset uvece da mlatne kilu isto moze. Ali to nije podvig.

To je cela poenta priče. Bravo bata sale.

Pa nije pečenje kurac pa da ga zgutaš celog, zna se kako se jede pečenje.
Jedan obrok kilo pečenja.
Zna se šta je obrok.
Zapravo ne znam da l' južnjaci znaju jbg nema se ;(((

magarce niko nije rekao da je smijesno vec sam podijelio snimak!!

Pobijedio sam na takmičenju u bzom jedenju zimus, u nekoj pivnici, i to prije toga popio 10 pivi.

Šomi, ovaj Boh mi je daleko, Glavni i ostali takođe, malom rumunskom rvaču i ne verujem da može to da pojede..ali ti si tu.

Prežaliću kilo prasećeg pečenja samo da te vidim da pojedeš to. A i 500 din košta hahahah

Elem, ozbiljan sam. Javi kad si slobodan i idemo.

Šomi kajgana hahahaha

Mogu da pojedem tri kile bananaza 10 min

I korsu da podigneš na barske stolice, znamo...

Tilmo, može brt, ali da neko ide sa nama, pošto si mi pretio onomad.

I ako platiš šopsku i urnebes.

Haha, brat ja sam sa patikama 180 cm i 85 kg. Znači viši si od mene za Agilnog jbt i teži dvajes kila. Ja mora nosim motku da me ne prebiješ xd

Ja bih te prebio i da imas motku

Ja bih te prebio iz zabave puke.

Hagagagahaghah zamišljam pseta i dekijaaoda kako stoje ispred mene i prete mi. Kao rodni i del boj života mi. XD

Brt, ne budite nubovi, mešate totalno drugačije kategorije. Moguće je ovo što Bohor priča.

Kilo za obrok je sprinterska disciplina, celo janje za dan je maraton, totalno dve različite stvari. Ako se Bohor godinama tako hrani, navikao je organizam da tako funkcioniše.

U suštini, ovo "moj drugar ima 150 kila mišića, sportista, jede kao mećava" nije nikakav argument, sportisti em što jedu više puta dnevno u određenim količinama (sigurno ne po kilo), em što jedu drugačiju ranu, pa im ni organizam nije navikao na trpanje kila janjetine za pola čuke.

Što se mene tiče, ja sam više sprinter nego maratonac, jer sam navikao da jedem brzo, od dužih deonica, mogu neku srednju jako lepo dizguram, tipa pet kilometara (ili bi mu to došlo nešto tipa što više za dva sata).

Na dnevnoj bazi nema sile da pojedem ni približno Glavnom. Što više za deset min, možda.

Što se piva tiče, tu sam se ostvario i kao sprinter i kao maratonac. lolo

Ja ti ne pretim.

Sto bih ti pretio brt samo sam istakao cinjenicu da ti ni motka ne bi pomogla

Tući se nemojte!

Ti ciganine ne seri, korsa je išla na stolice lolo

što se alkohola tiče zavisi od raspoloženja, volim, oću i mogu da popijem

Glavni je posebna kategorija jbg. Em je izbosne, em ima 150 kila, em je ljudina, a zna se da dobroćudne glavice uvek mogu dosta da pojedu. Ovom prilikom veliki pozdrav mom prijatelju koji na ovom sajtu nosi niknejm - Glavni.

Ај јоше неки пост и догураће он до 200 кила лоло