Prijava

Arminvanbuuren ako tako zelis razvoj moje licnosti onda zasto mi uvek govoris da se samosrozavam i da nemam dostojanstvo i da lizem necije noge stalno kao da moramo svi tvojim putem da dodjemo do te tacke popusi ga gospodine neces mi ti odredjivati. Ako si ti jadnik nemoramo svi ostali da nekazemo da si jadan ako jesi a sam si potpalio pricu kakva je ovo srelacija nezelim da zivim na ovoj planeti vise goca trzan dolazim

Poslednji Bombašev post je odličan, realno. Rečima pretesno, mislima kao bubregu u loju.

Koja floskula
koja floskula

Koja koja flosklula floskula.

Koje sam ja govno :D
Nije mi u stanu goca trzan. :D

zasto mi uvek govoris da se samosrozavam i da nemam dostojanstvo i da lizem necije noge

Što se potresaš, to je masovno, fut fetiš, ima nas više od milijarde na ovom svetu.

Što se potresaš, to je masovno, fut fetiš, ima nas više od milijarde na ovom svetu.

Hmmm, nešto ne vjerujem da je toliko futfetišara. Da vidimo...

Oko 7,5 milijardi ljudi živi na svijetu, a odnos muškaraca i žena na globalnom nivou je 1,01:1 (dakle računaćemo 50/50), što će reći da na svijetu živi oko 3,75 milijardi muškaraca i otrpilike isto toliko žena.

E sad ovako:

It was concluded that the most common fetishes were for body parts or for objects usually associated with body parts (33% and 30% respectively). Among those people preferring body parts, feet and toes were preferred by the greatest number, with 47% of those sampled preferring them. Among those people preferring objects related to body parts, 32% were in groups related to footwear (shoes, boots, etc.).2

(preuzeto sa wikipedia-nog članka o fut-fetišizmu)
47% od 33% je 15,51% -> 15,51% ljudi se loži na stopala
32% od 30% je 9,6% -> 9,6% ljudi koji se lože na obuću
E sad ovo samo znači da je neko naveo te kategorije kao fetiše! Ne znači da se loži samo na jednu od njih, a to obično ide zajedno, jelte? Neću svakako reći da svi oni koji se lože na obuću se obavezno lože i na stopala ali bez sumnje mogu reći da je to slučaj u najvećem broju slučajeva tako da bih zaokružio ovo umjesto na 25% futfetišara na 20% (što opet mislim da je više nego optimistično)

Idemo dalje, ~26.3% populacije je mlađe od 15 godina... ja iskreno mislim da se futfetišari u najvećoj mjeri stvaraju, a ne rađaju... i da se taj fetiš vjerovatno formira najranije oko 10-te godine života ili se možda formira i ranije ali ga djeca jednostavno nijesu svjesna te je i glupo govoriti o njemu u tom slučaju jer se ne ispoljava.
Dakle ajde da ne komplikujemo pa da kažemo da jedno 40% djece (a vjerovatno bi taj broj trebao biti još veći) jednostavno ne mogu biti, da kažem tako, subjekti fut fetiša... to će reći da 10,52% populacije odmah otpada (zaokružićemo na 10% evo).

Ostaje dakle 90% populacije od koje bi 25% trebalo imati fut fetiš? Dvaespet posto puta nula zarez de...
Ali sačekajte! Šta ćemo sa zastupljenošću u različitim kulturama? Ovi podaci dolaze sa zapada! ... Dobro, to bi sad bilo stvarno teško provjeriti, ali nešto što možemo provjeriti jeste kakav je odnos futfetišara među polovima!
Mada ni za to nema nekih preciznih podataka postoje podaci (maloprije sam ih našao ali sad mi je teško da ih opet tražim da bih citirao) prema kojima je najveći dio fut fetišara muškog pola! Čak sam pročitao da je fut-fetiš kod žena gotovo zanemarljiv što bi vjerovatno značilo da najviše par porcenata žena ima isti, ali evo ja ću ti izaći u susret pa ću reći da čak 10% žena ima fut fetiš a za muškarce ćemo onda onu brojku od 20% smanjiti na 15%. Pošteno? Ja mislim da itekako jeste jer te častih fazon 5% totalne svjetske populacije hah.

Dakle da se damo u računicu sada.

3,75 milijardi muškaraca, od toga kada otkačimo 10% (djeca kod koje teško da se može govoriti o fut fetišu) ostane 3,375 muškaraca koji potencijalno 'boluju' od futfetiša. 15% od toga je ~506 miliona!
Kod žena 10% od 3,375 bi bilo 337,5 miliona

Ukupno bi to izašlo oko 850 miliona u najboljem slučaju.

Dakle evo, i pored svih mogućih prednosti koje sam ti dao (ovo istraživanje koje sam gore citirao je rađeno na zapadu gdje je ženska obuća dosta atraktivnija pa se onda više lože ljudi, što bi značilo da nijesmo računali kulturu kao faktor a nešto ne vjerujem da je foot fetish jednako zastupljen u Švedskoj i u Eritreji) opet ne može da se prebaci ta magična cifra od milijardu.

Zaključak: MYTH BUSTED!

EDIT: VAŽNO!!! Kako sam razumio sad, ono gore 30% i 33% su bili od ljudi koji su se izjasnili da imaju neki fetiš! To jest, podaci su skupljani sa 300 i nešto fetišarskih foruma (dakle bša onih ljutih fetišara)... koliko je takvih na svijetu? Pa u naaajboljem slučju 20% evo da ti dam, što bi reklo da sve one brojke moramo da podijelimo bar sa 5... Šta to znači?

Znači d nije 850 miliona futfetišara na planeti, nego u najboljem slučaju 170 miliona, a vjerovatno i još mnogo manje, jer evo nađoh neko istraživanje (opet nezvanično) prema kome samo 1,14% ukupne populacije (najmanje 70% futfetišara su muškarci prema tom istraživanju, što će reći da sam te tamo gore baš opasno častio) se loži na stopala (tu su isključeni oni koji se lože na obuću)... dakle to bi značilo nekih 65-80 miliona maks kad uračunaš i te 'obućare'

Automobil pun oružja u blizini Vučićeve kuće
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=10&dd=29&nav_category=16&nav_id=1193612

O moj bogo, zar opet? :(

PA ŠTA VAM JE SKRIVIO, KOMPLEKSAŠI ŽUTI?

Ima muda, to mu nece oprostiti

25680 sanduka pronašli u gepeku

Lajk ako bi primio metak umesto vucica

Hmmm, nešto ne vjerujem da je toliko futfetišara. Da vidimo...

Brate, kako te nije mrzelo...

Automobil pun oružja u blizini Vučićeve kuće

I kao jedna zolja, četiri kašikare i sto metaka dovoljno da se uništi kolona vozila. Jebote, imaju li ljudi veze s mozgom, ima li koga ko je bio u vojsci? Jedino zoljom možeš da uništiš jedan blindirani automobil, a ručne bombe protiv blindiranog ne služi ničemu, a kamo li jebenih sto metaka. Nije isključeno da bi ga neko rado ubio, ali čemu laž u naslovima o dovoljno oružja da se uništi cela kolona?

ne bih da nešto filozofiram mnogo, ipak sam ja relativno noob u tim poslovima, aki koliko se sećam obuke iz JNA - za eliminaciju nepoželjne ličnosti nije potrebno više od jednog čoveka sa maksimalno jednim metkom (barem u prvom pokušaju)

za neke je i jedan metak previše

Ma ok, to je na mestu, nego šta ih tera da toliko providno lažu. Evo snimka šta radi zolja (našao sam na Jutjubu samo američku M72 LAW, koja je skoro ista, ne mogu baš našu zolju naći). Onim ne može da se uništi kolona, a trube o uništenju kolone. To je žalosno, jer se pri formiranju vesti više i ne vode pomišlju da bi neko mogao da se obrati recimo sećanju iz vojske i shvati koliko je vest lažna. Pa nismo u jebenom holivudskom filmu... Kako god, sjebani smo potpuno.
https://www.youtube.com/watch?v=G4rv5va9NRU

стварно нас вређају најпоганије, брате крадите радите шта оћете, крали су сви досад и крашће они који ће доћи, али не вређајте нас тим глупим форицама дал стварно људи падају на ово брате мили

Jbg, ko nije bio u vojsci, ili je suviše davno bio pa se ne seća, zamišlja neku holivudsku eksploziju, nešto ko kad tomahavk udari, lete kola na sve strane. A u suštini, ovo bi probušilo jedna kola, a susedna ne bi možda ni oštetilo.

Zolja deluje koncentrovano na jako maloj površini - idealno dejstvo se postiže gađanjem BOV sa tankim oklopom gde je udarna tačka promera filtera cigarete, a unutra razvija pakleni oblak ogromne temperature (bukvalno sagori sve prisutne). Ako gađaš oklopno vozilo debljeg oklopa praktično i nema dejstva, ali ako je pametno upotrebiš na gađanje strateške tačke deluje užasno.

Na primer, ja bih zolju koristio tako što gađam malo ispod prvog vozila kolone tako da zapalim rezervoar, nakon eksplozije i početne konfuzije koristio bih živu silu da eliminiše one koji spremno izlete iz drugih vozila da deluju po nepoznatom neprijatelju, a naposletku jednostavno eliminisao sve ostale brzim napadom interventnih jedinica. To ako je atentat organizovan vojno. Ako je pojedinačni atentator (što je jednostavnije) onda samo sačekaš na tački gde meta mora napustiti vozilo i rokneš je crnom strelom sa dva kilometra razdaljine.

Skinuo bi prva kola, a onda bi preostalu teško naoružanu živu silu eliminisao pomoću M70 sa tri zarez tri okvira i četiri kašikare :)

Nego, bolje da ćutimo, pogotovo ti, Bruse, izneo si kompletan plan, pazi da ti ne zakucaju na vrata.

ma kakav kompletan plan, to je holivudski manir kakav bih izneo u nekoj priči - da zaista želim bilo koga eliminisati doneo bih mu otrov u čaju ili kiseloj vodi i sačekao da umre u kancelariji :)