Prijava

Pravi srpski klubovi zovu se sloboda,sloga,mladost,poletnost,snaga,rudar i slicno..

Zaboravio si Radnicki

to ce vise biti jugoslovenski.uz dodatak zvezde i partizana.

Treba napraviti u svakom gradu i FK Kapitalistički, a ne samo radnici da imaju po jedan klub u svakom gradu

Борац је међу првим и правим српским клубовима

Samo što je pola timova iz jsl i skoro svi iz pls stariji koju godinu od Borca ali nema veze boosoonci prvi donjeli fudbal na balkan.

E moj Fadjo konjino. Da imas imalo obrazovanja znao bi da je Borac medju najstarijim klubovima na Balkanu i da su ga osnovali medjedi 1909-godine

1926-e ga preuzimaju Bosanci i tad postaje registrovan kao FK Borac

http://i.imgur.com/0GTA3VN.jpg
Medjed Momo, prvi golman danasnjeg FK Borca (Romanija, 1909. god)

Маестро ♦
Treba napraviti u svakom gradu i FK Kapitalistički, a ne samo radnici da imaju po jedan klub u svakom gradu

Maestro, ovo ću uokviriti i okačiti na zid

Jel maestro ono malo ckiljavo govance sa one slike sa valjda paokovim salom ili tako nesto ko jr bio ono

Тое Чика Бољо

Aha aha, izvinjavam se.

Naleteh na fb na gigatron stranicu pa dele neke silne nagrade (neku dobru grafičku, izmedju ostalog) pa ako je neko zainteresovan moze da vidi. Mada nisam nikada ništa igrao preko fb jer verujem da su prevare, ovo mi deluje kao da je zvanično njihova stranica pa eto da znate.

Ko zna gde je Stoletova kuća ja znam

A ova govna iz Vice napravili heroja od ovog pedercine bolesnog sto zajebavao coveka 5 godina. Ja jesam slušao stojana i bilo mi zanimljivo al zao mi coveka jbt.