Prijava

Odes u rusiju, svi isti, svedsku isto, irci svi ridji i isti, samo kod nas svakojake varijacije.

AHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

U Švedskoj u 10 minuta vidiš više 'različitih' ljudi nego za ceo život u Srbiji. Jbt, radio sam u gradu koji ima 65 000 ljudi, cirka 40 000 su dođoši. Ex-yu bagra, turci, arapi, šiptari, crnci oni kojekakvi, nijanse koje oćeš. I među samim šveđanima ima jako puno razlike, od onih plavih, do onih sa tamno braon kosom isto tako i sa očima. Ja sam u servisu radio sa 6 šveđana i slovakom. Jedini plav sa plavim očima je bio slovak.

E sad, nadji ti meni tipicnog srbina, gde ces bez greske da kazes na prvu da je srbin.

U većini slučajeva sernja nešto, radi na štetu i sebe i drugih, ponaša se kao stoka. Dernja se kao ovan u telefon, puši cigaru na mestu gde je zabranjeno i drapa se po jajima, ponašanje generalno velika 0. Vidiš da je muljara neka.

albanca poznajem međ hiljadu žena

U većini slučajeva sernja nešto, radi na štetu i sebe i drugih, ponaša se kao stoka. Dernja se kao ovan u telefon, puši cigaru na mestu gde je zabranjeno i drapa se po jajima, ponašanje generalno velika 0. Vidiš da je muljara neka.

Upravo si opisao mutanta, srbi su totalna suprotnost. Oduvek je srbin bio sinonim za intelekt, dobrocinstvo, finocu, manire i kulturu.

Čuj "puši cigaru na mestu gde je zabranjeno" jedna od glavnih karakteristika Srba, hahah

To nam je nova karakteristika, od pre par godina hahaha

U Americi, kad ode naš čovek, Ameri ga se plaše i pričaju deci "beži od njega, on puši cigaru tamo gde je zabranjeno, on je Srbin".

Pazi sine, to je srbin, ako mu zazvoni telefon ima da se dere kao ovan!

Mislim ovo što je miki napisao je baš ono averidž srbin komentar o srbima, kao on je ogorčen okolinom, jao majko što me rodi u ovom brlogu ljudskome eh sudbino kleta

E pajsad. Taj što sam ga opisao sebe smatra velikom srbendom, kako je srbija samo za njega, srbina iz hrvatske će zvati ustašom, ako neko nema prezime na -ić isto će ga zvati ustašom, a onda će u slast popušiti kurac šešelju. Dalje, misli da je ultra srbin jer slavi slavu tako što na dan kada je taj svetac kamenovan, bičevan i kada mu je odsečena glava, on zove 300 kojekakvih gostiju da orgijaju uz neku orijentalnu muziku, da se prežderavaju, obloču i da se vataju sa nekim kurvama koje su polugole došle na slavu. Čepi se sa 3 prsta, a sve šta je životu uradio, uradio je protiv srba i srbije.

Samo pogledaj ljude oko sebe. Ti fini i dobri su uništeni ili se ni ne vide, najviše od strane komunista jer su im verovatno bili sumnjivi i išli na kurac.

Edit: ono za cigare i deranje u telefon pričamo za srbe koji žive na zapadu. E da pljuvanje po ulici isto dodaj.

Miki na koliko slava od 300 gostiju sa polugolim kurvama si bio? Ja ni na jednoj

Ali ipak je cigara hajlajt, ej, mi pušimo na javnim mestima, nismo osvešćeni, a znate li samo koliko, sem toga što dimom trujete druge, treba jednom pikavcu da se razgradi i da ptica može da pojede taj pikavac i da crkne ili oboli od ptičijeg gripa? Pa ne, naravno da ne znate.

More mršupičkumaterinu (ne ti lično miki, nego svi oni osvešćeni koji brinu o okolini jebem li im mamicu baš)

Prezderavanje i oblokavanje potpisujem. Ovo mi lici na onaj momenat kad lupis glupost pa se posle peres sat vremena i malo po malo menjas tvrdnje dok na kraju ne kazes da je istina potpuno suprotna od onoga sto si tvrdio

Kosovac zauzeto
Miki na koliko slava od 300 gostiju sa polugolim kurvama si bio? Ja ni na jednoj

Malo karikiram, ali gledaj ljude ovde šta rade za Đurđevdan. Prošle godine kod nekog debila što je u nekoj vlasti kod nas kad sam bio. Za svadbe ista priča.

Ali taj lik mi je upravo onako sublimacija svega šta možeš kod nas da vidiš.

александаркг
Ali ipak je cigara hajlajt, ej, mi pušimo na javnim mestima, nismo osvešćeni, a znate li samo koliko, sem toga što dimom trujete druge, treba jednom pikavcu da se razgradi i da ptica može da pojede taj pikavac i da crkne ili oboli od ptičijeg gripa? Pa ne, naravno da ne znate.

Poenta je da mora da krši neki zakon šta god da radi. Makar i najmanji i najgluplji zakon, ali mora da ga prekrši.

Malo karikiram,

Ako pod malo podrazumevas da ima 10 puta manje gostiju i beskonacno mnogo manje polugolih kurvi jer se sa nulom ne deli (ovo za nulu sam i neki dan nekome rekao siguran sam)

Mislim, ako su to glavne karakteristike Srba koji te okružuju, i ako smatraš da su takve jedinke reprezentativni primerci, onda ne vidim zašto očekuješ da te prime da radiš u Švedskoj, jer ako ti misliš tako o svojima, šta očekuješ da onda oni misle o tebi i ostalim Srbima.

Gubim se sad, hoću reći:

Sere mi se od ljudi koji su kao "videli sveta" na par meseci pa su sad odjednom osvešćeni, ma jebite se bre mediokriteti jebeni serem vam se u osvešćenost

александаркг
Mislim, ako su to glavne karakteristike Srba koji te okružuju, i ako smatraš da su takve jedinke reprezentativni primerci, onda ne vidim zašto očekuješ da te prime da radiš u Švedskoj, jer ako ti misliš tako o svojima, šta očekuješ da onda oni misle o tebi i ostalim Srbima.

Da mi to sve odgovara, zašto bih se trudio da odem iz toga svega?

Pravi srbin je gospodin koji nikoga ne dira i gleda svoja posla ali moze da te iznabada glavom, ja da ti kazem, tako nas vide svi.

Мики, јеси видео некад скандинавца како се понаша у Гучи или на Егзиту? Права господа нема шта ЏД