Prijava

Inače ovo za cigaru, nije valjda bilo javno mesto (mada u Švedskoj ne sme da se puši na ulici), nego je lik zapalio cigaru u fabričkom krugu i dobio otkaz zbog toga. Posle sere po njima kako su ga šutnuli bez razloga.

Edit: tačno da se ponašaju kao govna, ali im naš zakon to dozvoljava i gledaju vrlo blagonaklono, samo što im ne popuše kurac. Npr. ja niti jednog šveđanina nisam video da puši na ulici, niti da pljuje po ulici niti da baca đubre po ulici, u Švedskoj. Ovde su kao pušteni sa lanca, upravo jer im se dozvoljava. A naše možeš da vidiš da isto to hoće da rade tamo, pa onda seru za kazne.

Miki nerviras me sada

Evo odgovori mi samo na jedno pitanje posto na prosli post neces da odgovoris: da li ti krsis neke zakone takodje ali moralises jer je neko negde zapalio cigaru? Da ili ne je dovoljno

Pa eto, baron navodi solidan primer, Britanija je kolevka gotovo celog ovog "modernog" sveta, civilizovanog sveta koji ne puši na ulici, ne pljuje, poštuje zakone i tiho priča telefonom, pa su ipak jedna necivilizovana smrdljiva govna koja nemaju meru, a da ne pričamo o tome što ti glavne karakteristike Srba izvlačiš iz ljudskog taloga jebenog, a glavne karakteristike Šveđana/Britanaca/Nemaca izvodiš iz njihovog visokog društva, e pa jebi ga, ne može tako.

Гласни србин пушач на улици > швеђанин засран до по леђа од алкохола

Čekaj, ako je na ulici zabranjeno pušenje - ne pušiš. Ako je u fabričkom krugu zabranjeno pušenje - a ti zapališ pa dobiješ otkaz, pa onda pričaš kako su skotovi zbog toga, šta drugo da kažem.

Trudim da se da ne kršim nijedan zakon. Niti bacam pikavce po ulici, niti pljujem šlajmare po ulici, aj u saobraćaju i ume da se desi prekršaj.

Zar tebi nije neprijatno da neko pored tebe zapali neku krdžu smrdljivu i da pljuje šlajmare sve vreme?

Npr. ja niti jednog šveđanina nisam video da puši na ulici, niti da pljuje po ulici niti da baca đubre po ulici, u Švedskoj.

Sve čestitke, ti si osvešćen, i ne znam kako možeš da trpiš da te okružuje takva moralna gamad u Srbiji.

Coa evo da kazem tebi: miki se krece u takvom sloju drustva da vidja samo takve. Miki je preko isao da cisti govna(malo karikiram hehe) i takvu vrstu ljudi je vidjao i na osnovu toga donosi zakljucke. Npr autor odavde the prof je preko, u berlinu ili minhenu jebem li ga, a covek je olicenje kulture jbg jebeni dirigent u filgarmoniji ni ovde nije pljuvao po ulici drao se ko ovan a ne tamo. Mislim i da ne pusi. Onaj ko vidi samo talog-u talogu je

Гласни србин пушач на улици > Швеђанин засран до по леђа од алкохола

tamo će te sankcionisati za sve, ovde bi država sjebala sve i jednog srbina, samo da bi popušila kurac nekom strancu jer će on tu ostaviti koji evro.

Rđavom kurcu i dlaka smeta što bi se reklo. Moš misliti, da mi smeta što neko zapali jebenu krdžu. Preterano pičkasto razmišljaš.

Ко је аријевац јасам

Pa jeste neprijatno jebotebog ko kaže da nije neprijatno.

Tvoje pitanje je u rangu ovoga sad:

"Zar tebi nije neprijatno da se voziš švedskim autobusom, tako osvešćen kakav jesi, i neki crnac šveđanin se isprdi kao svinja pored tebe?"

Previse nas je sada, evo ja prelazim na mikijevu stranu.

Kao da u švedskoj ljudi ne prde, ne smrde na znojčinu posle 12 sati vožnje autobusa/taksiranja/građevine i sl., pa ih mi opet ne doživljavamo tako kako ti doživljavaš srbe na osnovu uzorka koji si sam odabrao a koji ne bi bio merodavan ni za opis cigana, i to rumunskih.

Pre bih da budem seljacina koja pusi na ulici nego nadmeno uzdrzano britansko govno koje pije čaj u pet i pravi sranja čim mu zakon to "dozvoli".

Onaj ko vidi samo talog-u talogu je

Pa ovo sam hteo u par navrata da napišem, pa sam se suzdržao, reko' uvrediću ga. Ali da, to je suština.

Jos su picke ne smeju da prave sranja kad znaju da ce MOZDA snositi posledice hahahah ja bre kad ocu da lupam u kafani i brljavim pijan svestan sam da ce mi neko od trijumvirata ostali gosti-obezbedjenje-interventna jebati majku pa me to ne sprecava

"Zar tebi nije neprijatno da se voziš švedskim autobusom, tako osvešćen kakav jesi, i neki crnac šveđanin se isprdi kao svinja pored tebe?"

Upravo zbog toga sam se trudio da se ne vozim busom, nego da imam kakvu takvu krntiju svoju.

Rđavom kurcu i dlaka smeta što bi se reklo. Moš misliti, da mi smeta što neko zapali jebenu krdžu. Preterano pičkasto razmišljaš.

Ok, udiši izduvak trulog duvana iz trulih pluća.

Ja samo kažem da mi smeta opšte ponašanje ljudi, makar onih koje ja viđam po ulici, bilo ovde bilo tamo (od strane naših, ostale ex yu bagre, turaka, šiptara itd).

Svi se oni pobrojani isto tako ponašaju na ulici.

Miki se fazon i svojih roditelja stidi a ljudi su normalni sto posto(mislim koliko smo svi notmalni je pitanje al nisu nenormalniji od ostalih)