Prijava

Jel to ona sto je kenjala nesto feministicki?

https://youtu.be/q64Kn5OvOKM
44:35 nemam pojma, ne pratim, al evo ovde možeš i dupe da joj vidiš

Ma ovo je duze od sat vremena gde ovo da glrdam. Uglavnom bila je neka crna sto joj jedna strana glave celava onako deluje kao dobra picka ali frik e ta je kenjala nesto ono totalno feministicki na nekom.klipu koji je neko ovde kacio pa ako je ona srednjoskolka onda mi je razumljivo jer je jos mlada-kad napuni 35 pa pocne da je puca da radja proci ce je to naprasno

Edit: retard sam, ostavio si vreme xd

Hahah ovaj crnogorac kao talenat odabrao da priča vic o gubavcu i narkomanu

Nije to ta na koju sam ja mislio

Ali ovaj crnogorac je gotivan skroz hahahah kaze onoj trazio bi dupe da mi pokazes a ovoj celavoj da lici na musko haha legenda oni dnevnjaci boljr da su ovog crnogorca ubacili umesto omog njihovog retarda

feminiskinja je ona leontina, ima ubedljivo najjacu guzicu od svih tih riba tamo, i dobro telo, a sminka se uvek nesto nakaradno i slusa rejv....a i ona je cini mi se 18-20 godina negde...nek nadje neko onaj klip kad leontina izadje da radi cucnjeve u minicu

Katarina najbolja riba. Šteta što ispadoše Bojana i Aleksandra :( One bile fazon još dve zanimljive osobe za emisiju. Ovo ostalo sve smarači. Ana predrkano građena.
Mislio sam da smo samo Prov i ja obrnuli celu emisiju, svaku epizodu lololo

Koja je ana? na kom je minutu

Mislio sam da smo samo Prov i ja obrnuli celu emisiju, svaku epizodu lololo

Brt ne znam kolko epizoda tj emisija ima al mustaci(valjda on) je onaj dan 12 sati gledao samo ovo haha kapiram da je obrnuo sve xd

pa ja od prve epizode gledam svake nedelje, ima 15 emisija...kolko ana sa cvikerima pocinje da mi ide na kurac, ako neko izadje sa muzikom koju ona ne slusa odma kao prevrce ocima sve se zgrozava jebo mamu kako bi je isutirao, a i ko neka baba mi sve vise izgleda

katarina je tu samo zbog para ostace do kraja kucketina da bi sto vise zaradila da moze da odgaja ono njeno kopile

a i tacno se vidi da trazi sponzora, od ovako obicnih likova ona pravi papuce u roku od dve nedelje

Bila je u prvim emisijama neka Crnogorka, 185 sigurno, šteta što je više nema :(

и Пеки, јел изрежирано све или имају слободу да причају?

A najjači momenat u istoriji emisije je bio kad ulaze svingerka i ona debela tjuberka, i svingerka onako vitka i lagana skakuće u štiklama, a debela pored nje ide stepenik po stepenik da ne padne, hahahaha.

Solidan momenat

Bas mi zao sto nisam video to

Nena boljeg kandidata za emisiju od Teše Tešanovića.
- Dobr vč dvojke, jsm Tš Tšnovć.
A u klipu o njemu pričaju Duci Simonović i Miroljub Petrović kako je on glava porodice Tešanović.
Nisam za talenat siguran šta bi prezentovao, ali bi ono pitanje dvema ribama bilo: "Devojke, da li mislite da je Aleksandar Vučić psihički bolesnik?"

Gnjata i on. Već smo smislili sve.

Realno o Gnjati da pričaju one dve kucke, koju god da izabere ide sa Marijanom Mićić na izlazak i tamo ga čeka ona druga. Pri ulasku da ide Girl You'll Be a Woman a Soon. Kao talenat smuđ talk.

ili još bolje uz Kiss - Calling Dr Love. Kao talenat da recituje poeziju za emotivne pičoke.
Kad postavlja pitanje, pitanje je "devojke kako vam se sviđa moj sadržaj šmeka".