Prijava

Navlace ga da prica gluposti ali zna on koliko je sati, svaka cast

JE BI MIROLJUBE LIDIJU

Kakav fristajl Miroljuba na guslama.

Zorana smeta samo, glupa je ko kurac a i Lidija i ona za šankom su bolje pičke.

Ja fore kru' te jebo, ka' da je 2008. god. :D

Znam, jad i čemer, mogo sam ovo komotno na transfer.

Gledam uživo ovo prvo obraćanje Trampa. Na svaku rečenicu cela sala ustaje, aplaudira duže nego što je trajala rečenica... Amerika propo.

Pustim novu emisiju Petrovića i ugasim posle 13 minuta. Ogadili ga majku im jebem u pičku više nije to to

20+ godina sere po emisjima,skupovima,niko ga ne jebe 5 posto...pojavi se u odredjenoj emisiji,malo reklame i postane bog otac za par meseci.

do sada nisam znao da je Gandalf peder

ајојојојојојој поједоше мачке лој, а лисице кобасице ахахахаха

kolko ja jebeno volim hleb

koliko se zbunite kad odete negde u inostranstvo i vidite da jedu meso i jaja bez hleba?

Радјард Куплунг
kolko ja jebeno volim hleb

koliko se zbunite kad odete negde u inostranstvo i vidite da jedu meso i jaja bez hleba?

+555333

Isto, ima tu u selu neka pekarka sto pece u peci na drva hleb po starim receptima onim. Hleb jebe i oca i majku a 40 dinara vekna xd

A u inostranstvo ne idem i ne mogu da komentarisem.

Jeba majku zakuca nesta u telefon u pozadini pink i ova pesma ja ni ne slusam ni nista gledam u telefon https://m.youtube.com/watch?v=PjCXl3XZbPU
A uslo u usi. Hitcina ako mene pitate
Zatim ide ona dabovicka daje neki intervju ja.ne znam ni sta je to bilo sa njenim bratom ili sa kim ne pratim tabloide mada prica se da jeste gadura jadna majko jeba.li je onako ruznu, ko je proglasi za ribu u reprezentaciji jeba mu majku i njemu i onome ko je prvi zaposeo ideju da je spanovicka top picka nju sam hteo na temu za pesnicenje al stvarno kako ima onaj nos i sve tacno bi mi legla stvorena ogavna.lobanjica za udaranje jebem ti