Prijava

Ja ne bas, al znam ljude ne mogu da jedu bez hleba jbt ostane komadic mesa fazon i ne mogu zavrsiti to bez jos jedne kriske
Pogaca je vec druga prica, al keva se iscima jednom u 2 meseca fazon, imace jedem gumeni sava hleb jer me mrzi da se cimam do pekare
Generalno je hleb sirotinjska prica, najbolje se vidi po studentima u menzi kad uzmu leba kolko mogu, krompir pirinac testenina su supstituti valjda a deo su 80% jela, samo,kod nas da l od malih nogu se nauci da l najbolje utoli glad uglavnom premnogo leba jedemo kao nacija

Na proslavama nekim kad je bogatija trpeza isto cepate hleba pored npr. Nekih kiflica ili pita?

kako kad. Neretko se desi da je domacica noob pa sranje kiflice napravi tada cepam hleba.

Koji sam tilmo sa ovim postom jbt
A prvi sam kad treba da se komentarise kako tilmara presece mozak na pola i izlozi nam sve sto mu se u datom trenutku nalazi u mislima

Jebote koliko me to nervira pogotovo recimo kad odes na slavu i beli hleb od 33 dinara jebeni na stolu pa jebemu mater bar na taj dan kupi crni razeni isti kurac samo da je leb da mogu da zagrizem to mi je od caleta navika da se drkam nantakve stvaei u sustini me zabole ali koji kurac to kupujes ako imas para 99% beogradjana jede beli hleb ovaj je kao crn pa je gorak? Jebo vas caca kako bi zivu slaninu prezvakali boh intervenisi

Tako i oni studenti od po trideset godina pa mi ostave okrajak od pice kao ja nemogu o majku li ti jebem dabogda se udavio

To me znaci najvise nervira okrajak od pice.jebene i koca

Progutacu telefon sad
Nemorate sevbrinuti nece vas.prosecni zamarazi vise svojim postovima mamu li vam jebem gejmersku, ostavljam tastaturu

kaze cale mudji: padni picko majku ti jebem sa kolima! :D

ja hleb jedem uglavnom samo sa corbama, sa mesom retko kad ili po malkice samo, sa rostiljem nikad

Ja kad resim da smrsam izbacim hleb skroz, recimo cepam sir umesto hleba. I uz przena jaja recimo, ili uz meso.

Bude tesko na pocetku ali se naviknes. Sad bih trebao to da pocnem jer sam se usvinjio preko zime.

Tilmo kad resi da smrsa on krene da trci i jedno 700-800 km dnevno pretrci xD

hahaha

Bude tesko na pocetku ali se naviknes

ja probao jednom da se naviknem da jedem jaja na oöi bez leba, sedam dana je to trajalo i odustao sam. Doduše, ne mogu da ih jedem ni ako ne pospem dvajes grama vegete preko

a burazer skroz druga priča, može paštetu i viršlu da jede bez leba, jednom sam ga snimio telefonom dok je jeo tri punjene paprike direkt iz frižidera kao jabuke

Hahah jebi se dio

Pa jbg, ja sam hleb jeo i uz supu. I sad dosta hleba jedem, al kad mora onda mora. Jedino je zajebano sto si uvek gladan, ne moz se zasitiš bez leba i to ti je.

uglavnom je hleb nepotreban.jedino uz neke namaze ukoliko bas neko voli.jednom u 2-3 nedelje pojedem slanu kiflu sa pastetom.to mi je sto se tice hleba i slicnih stvari.
sto da ne virsle bez leba.2 virsle,solja jogurta i neka salata.hleb bespotreban.

To Radje, ja nema teorije jaja na oci bez hleba. I tad najvise volim da ovaj drzavni beli hleba umacem u zumance. Onaj "smederevac" sto pravi "Ishrana Smederevo" je u rangu Save, ali jebe ga za tri koplja po kvalitetu. Narocito kad je vruc. Samo bi leba jeo.

Sve ostalo mogu i bez leba, narocito meso.