Prijava

Ja ne znam, secam se i da sam vec pricao da mi je odvratno pomisliti da jedem kikiriki namazan na leba. Ameri u filmovima imaju cesto obicaj da prave sami, gube se kao OVAJ JEDINI VALJA. Kontam da je kao i javorov sirup u srb, svi znamo da to postoji, i sta je, al totalno nebitno je u nasim zivotima.

ima u idei granumfood puter od kikirija, ali se ne isplati jebeno, 250gr oko 350din, a ništa posebno. bolje kupi kilo pečenog kikirija i sam napravi puter, ako ti se toliko jede

Obozavam kikiriki, ali mi je puter od kikirikija sranje

Lazem kupio sam jednom neko najmanje pakovanje tipa 50 grama. U principu ok je nista posebno,da li bi opet pozeleo da kupim?Ne bas

Кажу вијести да је смањен јавни дуг Србије, и ја да уђем у онај сајт што броји сваки секунд колики је дуг, кад оно угашен сајт.
Иначе је растао 100е у секунди и 330.000 сваки сат и 8 милиона евра дневно. Сад шта су они ту смањили да је мени знат

Ok je kikiriki puter za pojesti jednom u mesec dana. Da ga jedeš svaki dan, kontam da bi dobio srčku posle pola meseca. Prejak je. I više leži zimi nego leti.

A to što je 250gr, oko 350din, i nije preterano skupo, jbg. Nije ti to jebena pašteta pa da namažeš sloj debeo kao prst. A i da jeste, ne budite sirotinja, jbt, 350 din. Ekonomski aspekt tu i nije bitan, bukvalno je samo stvar u tome voliš li ili ne.

jbg meni traje 2-3 dana ona teglica hahahah a da dajem soma dinara nedeljno na kikiriki puter jebe mi se

generalno, ok je za ljude koji umeju da se kontrolišu, ja ne umem

Ok je kikiriki puter za pojesti jednom u mesec dana. Da ga jedeš svaki dan, kontam da bi dobio srčku posle pola meseca.

A zapravo je dobar za srce.

Al treba jesti normalno, jednu krišku hleba od celog zrna s jednom kašikom kikiriki putera za užinu.

Meni je namazan solo na hljeb suvoparno, ali ako na kikiriki puter staviš marmeladu od jagoda, onda je preukusno.

Al treba jesti normalno, jednu krišku hleba od celog zrna s jednom kašikom kikiriki putera za užinu.

Pa na to i mislim. Pričam o preterivanju sa kikiriki puterom.

jbg meni traje 2-3 dana ona teglica hahahah a da dajem soma dinara nedeljno na kikiriki puter jebe mi se

Četiri soma mesečno. Nije to strašno. A i naravno da ti traje dva dana kada ga kupiš jednom u godinu dana, ne bi bio željan toliko da ga imaš stalno na gajbi. lolo

Ako ti 4000 mesečno za kirikiri puter jebeni nije puno, daj onda i ja da krenem da pravim pivo jbg, nema leba od jagoda. Tj. nema leba sa kirikijem ;))))

Mada je sve ovo nerealna priča, nisam toliko lud da jedem 3 kila kikiriki putera mesečno.

kikiriki puter je dobar za srce ima neki holesterol koji valja jebem li ga

čita li neko previranja ovog izroda pavlovica https://www.facebook.com/istokpav?fref=ts genijalno štivo za ubrzani rad creva

milion stvario pored kikiriki putera nisam probao mogu da kazem da sam zeljan svega...nzm da skijam, nzm da vozim kola, slabo plivam..itd..retko kad jebem itd..

Slikas se u kolima a ne znas ni da ih vozis