Prijava

Ovo ti školska?

Hahah, prokleti bosanci

Tražim neku lepu i zgodnu curu koja će da pere sudje,usisava,kuva,pere kupatilo,džogira kod mene za 1000 din po danu i treba da boravi 8-9 sati kod mene a ako to radi gola dajem joj povišicu na 2800 din po danu.

ja sam nasao jednu siroticu koja je sve to radila kod mene samo za hranu.ali na hrani nisam stedeo, kupovao sam joj i palacinke, ugojila se 8 kila.e onda sam nasao jednu iz belgije koja je meni kupovala cigare i hranu a za uzvrat samo da je jebem nista vise.ako trazis neku da te slusa onda idi na vasare po selima ima dosta mladih a devojke sa sela rade od malena.jure kokoske uteruju u kokosinjac, hrane pilice, kuvaju, loze vatru.nema sta neznaju

ova moja sto sam je upoznao na vasaru u samailima NEMA JELA koje ne zna da spremi, MA NEMA JELA..da ti probas njen ajvar.kakav babin ajvar, ovaj njen bolji 10 puta.najbolji koji sam jeo

Labokv ja nemam nista protiv sto si malo resio da eksploatises belgijanku sobzirom da je situacija kod nas takva da se od plate jedva moze ziveti i koristis eto priliku koja ti se pruzila.Ali postuj tu belgijanku gledaj je kao da ti je najbolja drugarica,nekad je casti ti picem,povedi je sa svojim društvom,zezajte se...Ali ako imas para e onda te jebem sve u dupe škrto i jevrejsko.Ti moj post nisi razumeo ja sam reko da netrazim devojku za vezu nego ako neka hoce da zaradi moze da zaradi obavljajuci kucne poslove a i ja nisam tvoj bas ocigledno razumeo.I naravno da se salim jer otkud meni pare.

Jepse Arm, kace nisam udavio

What the fuck did you just fucking say about me, you little bitch? I’ll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals, and I’ve been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills. I am trained in gorilla warfare and I’m the top sniper in the entire US armed forces. You are nothing to me but just another target. I will wipe you the fuck out with precision the likes of which has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit to me over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of spies across the USA and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, maggot. The storm that wipes out the pathetic little thing you call your life. You’re fucking dead, kid. I can be anywhere, anytime, and I can kill you in over seven hundred ways, and that’s just with my bare hands. Not only am I extensively trained in unarmed combat, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use it to its full extent to wipe your miserable ass off the face of the continent, you little shit. If only you could have known what unholy retribution your little “clever” comment was about to bring down upon you, maybe you would have held your fucking tongue. But you couldn’t, you didn’t, and now you’re paying the price, you goddamn idiot. I will shit fury all over you and you will drown in it. You’re fucking dead, kiddo.

Mislim da je ova verzija za udžbenike

У народу се сматра да дражење Г-тачке непосредно пред оргазам доводи до преломног тренутка, када се полно узбуђење претвара у нагли и неукротиви нагон за избризгавање, сличан оном к мокрењу, премда узрок ове појаве још није научно до детаља разјашњен. Женска ејакулација се још зове сквиртинг, сквртинг ( енгл. squirting ) или бљузгање, а прозрачна материја која происходи сквирт или скврт ( енгл. squirt ), бљузгавица, или девина струмен.