Prijava

Nemam ideje, a ne bih kupovao cveće jer je malo kliše. Ideje?

Nemam ideje

Dildo!

Pa ono, auto neki bi bio kul.

Nemoj cvijeće, to ti je za ono u mart....
Možda neku igračku plišanu, ja ih volim, majke mi

Bojane, neće dildo, mis'iš da mi nije palo na pamet?
Katija, ako ti finansiraš, može. :)
Smarko, genijalan si. 'Ladno mi to nije palo na pamet.

брате била данас тема!!!

Fejzbuče, 'de, daj link, da tamo izlistam šta ima.

Bila tema, da.... ja zaboravio

Ja nisam ni vid'o, zato sam i postavio. Tamo ima dosta konstruktivnih ideja, a ja postajem očajan.

nemoj da kupujes, napravi sam nesto

Tipa nekog kolaža, grafita, ili tako nešto? Palo mi je na pamet da isečem neko platno, čaršaf, štagod, da isečem slovima "Volim te", i da joj turim pod terasu, pa da je zovnem da izađe, i da vidi. Al' treba mi nešto konstruktivnije, kvalitetnije, nešto što mož' da ima, i kad pogleda u taj predmet da joj padnem na pamet.

Узми лист из блока 5, налепи на њега макароне и та срања и онда нацртај нешто темперама типа Мистер Пропера или тако нешто лололо

јогурт вазда креативан ♥♥

GM
Неш јебати!
V

O'š se kladiš u gajbu piva?

Фејзбукманијак
http://vukajlija.com/forum/teme/20114 ево ти линка Пранк

Brate, ovo je sve spam, nema nikakvih konstruktivni' predloga.

Балдур фон Јöгурт
Узми лист из блока 5, налепи на њега макароне и та срања и онда нацртај нешто темперама типа Мистер Пропера или тако нешто лололо

Hahahaha. Svaka čas'. Kreativno, nema šta. :D

prank, kupi sprej u urbanshopu, montana 550 din(na 3 imas popust 20%), pa rgni ispod brankovog mosta, najgolemijim slovima VOLIM TE, em neces morati da kupujes novi carsav, em je poprilicno monumentalno.
a i ako su stotine pre tebe to uradile verovatno je zato sto upali svaki put :)

leela
prank, kupi sprej u urbanshopu, montana 550 din(na 3 imas popust 20%), pa rgni ispod brankovog mosta, najgolemijim slovima VOLIM TE, em neces morati da kupujes novi carsav, em je poprilicno monumentalno.
a i ako su stotine pre tebe to uradile verovatno je zato sto upali svaki put :)

Pre bih na NIS-u da radim, ako ću već grafit, da pregazim ortaku graf, pa da bacim tamo, tamo je malčice dojajnije.

prank, nemoj jebeno 'volim te' srece ti. sjeti se neke vase fore, nekog razgovora, pomenula ti je nekad nesto sto joj je simpaticno, to iskoristi. Detalji su bitni, samo moras da razmislis malo, jebo ga ti..