Prijava

probaj da ga rastežeš što više

Probaj da ga nabiješ sebi u čmar.

Probao al ne ide, nije raširen kao tvoj....

Seko, ja sam ti ozbiljan, i ne diraj mi zemljaka.
Ja sam 2 puta srednji prst sjebavo na taj nacin, lopta po vrhu prsta.
Malo konjsku mazo, malo pod led i prodje ti posle nedelju dana.

moze li mi neko naci sample, ove violine samo da sviraju, ubio se trazeci, nema nigdje, znaci samo ona traka gdje violine idu
http://www.youtube.com/watch?v=1lyu1KKwC74

ima l' ko ovdje aktivan kauč surfing profil?

Može li neko da mi objasni, šta su fraze u engleskom jeziku?

Mesa, nije to, nego, iz pjesme, konkretno, ona linija sa viiolinama mi treba, bez bubnjeva vokala i tako tih gluposti

čuj bubnjevi tu glupost
spuco bih te štosom uglavu!

Ja sam mislio tražiš pjesmu od koje je preuzeta melodija. :)

Kako kafetin menstrual utiče na muškarce?
Popijem tu i tamo poneki, hoće li mi porasti sise ili otpasti predrag?

Popijem tu i tamo poneki, hoće li mi porasti sise ili otpasti predrag?

Jok. Neće ti biti ništa.
To ti je ibuprofen, ovaj brufen najobičniji. Ako nisi alergičan na isti i nesteroidne inflamatore in dženeral, cepaj.

Ipak pij samo kada imaš jake bolove, oni koji piju svaki dan (reumatičari na primer) rizikuju da obole od čira na želucu (jer ibuprofen inhibiše jedan enzim- ciklooksigenazu koji katališe stvaranje svih prostaglandina (neki od njih su i generatori bola, čiju inhibiciju i želimo da postignemo, a neki od njih su dobri- potpomažu regeneraciju epitela želuca i štite ga od kiseline, a lek i te dobre inhibiše). Ima neka veza, valjda trideset procenata ljudi koji su oboleli od čira (a da uzrok nije helikobakter, pošto on uzokuje 90 odsto čireva) su redovni korisnici nesteroidnih antiinflamatora (npr. ibuprofen).

Ipak pij samo kada imaš jake bolove, oni koji piju svaki dan (reumatičari na primer) rizikuju da obole od čira na želucu (jer ibuprofen inhibiše jedan enzim- ciklooksigenazu koji katališe stvaranje svih prostaglandina (neki od njih su i generatori bola, čiju inhibiciju i želimo da postignemo, a neki od njih su dobri- potpomažu regeneraciju epitela želuca i štite ga od kiseline, a lek i te dobre inhibiše). Ima neka veza, valjda trideset procenata ljudi koji su oboleli od čira (a da uzrok nije helikobakter, pošto on uzokuje 90 odsto čireva) su redovni korisnici nesteroidnih antiinflamatora (npr. ibuprofen).

....eeeeeee, Makarena, aye! ;)

jel ima tema za seriju kiling?

Jack Harper jesi li farmaceut ili voliš da čitaš one papiriće sa sitnim fontom što stavljaju u kutije za lekove?

Ok. Hvala u svakom slucaju :)