Prijava

vil i grejs je klasika.
gledam ja džastifajd ponekad, odmaram oči na timotija.

Имал кои новосађанин ође?

Mislim da je dusan1001 iz ns, vidra zivi tamo, pezos je iz ns ima ih dosta. Sta ti treba?

На ком вам је универзитету тај "правни факултет за привреду и правосуђе" или како се већ зове? Јеботе, знам људе који су 3 године овде студирали прву и отишли тамо и дипломирали за годину дана.

Ne znam, guglaj :)
Da si pitao da te uputim neki MaxBet ili tako nesto, mogao bih ti pomoci.

To je privatni fax. Znam i ja vecinu tih ljudi, neki se i zaposlili.

http://www.pravni-fakultet.info/
Evo ti. Dobar sajt. E jel zeka i dalje radi sa privatnim faxom?

Коко је њима добро. Сацам се чуо са ликушом, за 3 година дала енглески код нас, ошла тамо у октобру, сад трећа година. лоло

Ради Зека. ПЕП је горе у Интершпедовој згради код парка, у подруму.

Jebem ti civot. Ja verujem on je jos prva godina na ekonomiji. Nego sad ako smene verka mozda i on najebe. A nisam par meseci u kg vec samo povremeno idem pa nisam bas upucen. Ko je ona nova organizacija na faxu, vidim da su bas bili napali ove i zamalo pobedili na izborima? Pretpostavljam da su snsovci posto su ovi prilicno za verka.

Нисам сигуран да л' је Зец дипломирао или му је остало фазон 2-3 испита до краја, а не сумњам да ће да направи неки дил са снс-ом.

Ма нису, ово се покупили неки ликови са друге године и направили то, немају странку иза себе, него су пунишићи овако, а тим резултатима се ни они нису надали, него људи из револта гласали за њих. Нешто сам чуо да су ови из асоцијације сад прешли у ндс, "саветовао" их Ђорђевић да то ураде.

Veverice imaš ovde privatnih fakulteta kolko oćeš završavaju lagano.Doduše treba da se isprsiš lolo

A za ovaj što sppominješ prvi put čujem

Јебем га, знам да ови са мог факса иду на тај. Знам и да треба да се испрси, јбг.

Fabus je jedno vreme bio baš popularan.I sad je al pre je bila navala tamo

Treba mi pomoć za malu komšinicu koja je prvi razred osnovne.
Kako glasi suprotan oblik rečenice

Doći ću sutra u 5 sati.

Napominjem da oblik ne treba da bude odričan.

Kaže moja ćerka koja je drugi razred: "Sutra neću doći u pet sati" je suprotan oblik. Odrično bi bilo "Neću doći sutra u pet sati".

Ostaću kući sutra u 5 sati.

Doći ću sutra u 5 sati - Sutra ću nedoći u pet sati