Prijava

E dajte mi link od onoga sto pravi statuse od tvojih statusa.

Kakav je to način?
Odbanujte me! 60 dana za (kao) vređanje vređača... smejurija! Kakva sila prema alternativnim i opozicionim autorima! Dole Jebač, Zera za moda!

Зашто Курда држе умодованог кад лика нема годину и кусур дана?

Zato što je Kurd = Kaizen. Početno slovo u imenima dovljno govori.

Haha, tek sad ste saznali da je Kurd Kaizen?

http://vukajlija.com/recnik/autori/247838
Sto je jehova oterao direktora i radijaciju. 2 najpostenija coveka na sajtu?

sami otišli jer im krivo što oni nisu modovi

Za Direktora nije istina. Otisao je jer mu je izmisljen ban od 3 dana.

Što ste mi obrisali poster?

Ko je zakljucao temu ''puz spava''?

Valja li ovo kurcu:

Braćori to je ful fulova. Uzimaj!

Potvrdiću Krletov komentar, uzimaj tu grafu i ne sumnjaj.

Opipavam trziste. :-D
Ja imam GT 630 1GB DDR5 i za sad sljaka do jaja, imam jos 18 meseci garanciju (2 god ukupna) i sad: ako cekam jos necu moci da je prodam za solidne pare,a pitanje je kakve ce cene biti novih,a i glupo mi je,uzeo sam komp skoro i sad sam poceo jedno po jedno da menjam,keva ce u top da me stavi iako od svojih para kupujem. :-D Jedino da je stavim na KP pa kad je prodam da uzmem ovu... Da l' bi mogla da ode za 6000? Ona je oko 8500 nova...

имам једно разноразно питање, да ми појасни неко из београда, или неко ко зна.
Шта се који курац студира на фону? Цео живот мислим У ЈЕБОТЕ ФОН БРАТЕ, ОРГАНИЗАЦИОНЕ НАУКЕ, ДО ЈАЈА. и онда пар дана мислим шта су који курац организационе науке, и дођем до тога да је то изгледа само нека менаџерија, а? оно, као мегатренд само није мегатренд, а у ствари јесте. је л' се учи тамо још шта или се само свира курцу?
ЈЕБЕМТИ ЦЕО ЖИВОТ САМ У ЗАБЛУДИ ДА ЈЕ ТО НЕКИ ФАКУЛТЕТ ШТО ВАЉА, КАД ОНО ШКОЛУЈЕ БОШКОЕ ЈАКОВЉЕВИЋЕ И ОСТАЛЕ ПИАРОВЕ.

Цоа, имаш тамо те менаџерије, али имаш и софтвераше, ради се прилично озбиљно, колико знам. Учи се: базе, информациони системи, Јава.
Тај назив факса је прилично неодговарајући, али остало је тако

Дакле, ако изузмемо софтвер девелопере и такве профиле (којих је, верујем, укупно 15% тамо, и њима скидам капу, знам пар људи који јако фино живе од јава-е), све остало је менаџмент? у каквој сам ја заблуди живео, јебемти. :)