Prijava

Za koji deo kilometarskog posta me pitaš? :)

onaj oko karjesa lolo

siguran sam, radim u školi duže od njega, a zubna ambulanta i statistika se odnose na školsku decu - sve vreme sam bio tu i čovek ima i dokaze i rad iza sebe, zaista je prevencijom rešio turbo karijes (istraživanje je provodio od generacije iz predškolskog pa dok ta generacija nije stigla u osmi razred)

lik inače ima pet patentnih prijava za automatske pojilice za piliće registrovanih u Zavodu za patente - neće niko da ih pravi jer su neuništive :)

Nije ni čudo, neuništive stvari su smrt za privredu a ionako nam se batrga.

Стероиди ми сјебали зубе, сад сам шкрбо, па реко' ове два комада што су остала макар да очистим од каменца, нервира ме, а и грдно је.

Није што ме страх, него имам фору да узмем за 12 еура то ултразвучно да одрадим, али не бих ако не ваља и ако није учинковито као она стара метода.
У принципу ако ваља и ако скида стварно, онда је боља јер старом методом сјебава глеђ.

neće niko da ih pravi jer su neuništive :)

Јебало мајку, вазда ће ово радит' :)

Ja nisam do sada nikad skidao ali sutra idem do zubara pa cu ako budem stigao da skidam kamenac tom ultrazvucnom metodom pa cu ti napisati kako je bilo.

Aј важи, питај га је ли ефективна ка' стара метода, то ме само занима, јер ако није, онда ћу старом :)

lik inače ima pet patentnih prijava za automatske pojilice za piliće registrovanih u Zavodu za patente - neće niko da ih pravi jer su neuništive :)

Jel moze to da se vidi negde? :)

Treba mi printskrin one što ne znam i neće da komentariše sa fejsbuka. :) pa ću vam se onda zahvaliti.

E jes, fala ti moj dobri Kaunte.

ко је сад ушао на симета коју пичку материну

Jel moze to da se vidi negde? :)

Veruj mi da nemam pojma, ja sam mu kucao patentne zahteve negde tamo polovinom devedesetih, sećam se da mi je objašnjavao kako je suština u nekim sisicama i materijalu od kojeg se prave. Video sam da je dobio registraciju ali od onda nismo ni pričali o tome. Baš ću ga sutra pitati šta je bilo s tim.

Nek proba da registruje u americi i obogati se.

ja sam mu kucao patentne zahteve negde tamo polovinom devedesetih, sećam se da mi je objašnjavao kako je suština u nekim sisicama

šta je tu patent
to e bre vekovima aksiom

A sad ga verovatno već zabole, ide u penziju dogodine.

http://wwwyu.com/biblija/461ko011.htm

14 Ili ne uči li vas i sama priroda da je mužu sramota ako gaji dugačku kosu;

15 A ženi je slava ako gaji dugačku kosu? Jer joj je kosa dana mesto pokrivala.

nije li isus na svim ilustracijama prikazan sa dugom kosom? kao i mnogi sveci?

moze objasnjenje nekog ko se razume

Jesi čuo nekad za izmene i dopune Zakona?