Prijava

Jeste garota, sve mu jebem. Fala.

SVILEN GAJTAN ;D

PA ZADAHVIT

Možda si mislio na drama džonija, ali on je napisao par komada.
http://vukajlija.com/recnik/autori/70780

to sam tražijo

Je l ispravno vioriti ili vijoriti

ZVEZDINE ZASTAVE POBEDE VIJORE U BARIJU

Ehe, nači dobro je, još nije izlapilo iz mene ono malo polupismenosti što je bilo

Ваља ли чему ово ултразвучно скидање каменца?

valja, što ne bi valjalo.

ne znam, al crtanje obrva japanskom metodom je vr'

А занима ме кол'ко је ефективно, оће ли уклонит' сав каменац ка' нпр са старом методом?

jebo te pas, ajde sa teretanom, ali sad i ovo, pa ti si postao metroseksualac :/

А шта је, скупила се муда од стероида, па не смеш да седнеш пола сата да те ишчетка к'о чо'ека?

Bas sam pricao pre neki dan sa jednim zubarom, kaze da je mnogo bolja ta ultrazvucna metoda. A posle citah jos na netu da se ova obicna vise i ne radi.

Moj zubar kaže da samo pičke dolaze kod njega da im on pere zube.

Moj zubar

samo pičke dolaze kod njega da im on pere zube

Nisam rekao da kod njega radim zube, samo da je moj zubar - ove ostale smatram sadističkim manijacima i neljudskim deseptikonima.

još sad ispade junak ;)

ma jok brate, nosim proteze odavno, sjebao sam zube kombinacijom benča mrtvog dizanja nenormalnih tereta uz ishranu adekvatnu kosmičkim putnicima - ovaj lik je toliko gotivna ličnost i tako dobar zubar da se ne može zaobići

za osam godina rada u školi je prevencijom smanjio pojavu karijesa za neki nenormalni procenat, čak je i knjižicu objavio o tome - samo što ga razapeli nisu privatne hijene i lešinari koji žive od srpske tradicionalne nebrige za zubalo