Prijava

ja trolujem? bože sačuvaj. nikad!

Kajteze, bolja je ova verzija sa pravoslavnim horom:

https://www.youtube.com/watch?v=QGMkvcLBdLE

ahahahaha dobra fora, sve ja vas trolujem, a vi se palite?

retardirane face? joj, strašno.

ova verzija je bolja zbog jebacine i sisa!

Ako se svi ne smirite, ne kupam se narednih 168 sati.

Tebi je smetalo konkretno šta? Sam čin fotošopovanja smatraš nekim paganskim ritualom ili? Jer, koliko znam, a video sam sliku, ti si sa kafanske klupe, gde si isto uslikana sa glavnim, prebačena na livadu, tj iz košulje u narodnu nošnju. Pa me interesuje šta te duboko povredilo, kontam da imaš neku averziju prema selu, alergiju na vunu, ili?

I baš je kul što si izjavila da ti se povraća što si na slici sa glavnim, a nekih desetak sati ranije si se (pretpostavljam) dobrovoljno slikala s njim, čak si se do zuba iskezila.

Моје мекано срце не може издржати ове свађе више :(((

Glavni Lemaji počinjava nepravilne srca treptaje LOL

ajde ovako kozmo, da pokušamo sad ti i ja da nađemo diplomatsko rešenje, jer je meni baš stalo da ti imaš lepo mišljenje o meni (zato sam se i registrovala): oni su imali pravo da naprave fotošop bez pitanja, ja sam imala pravo da se uvredim, modovi su imali pravo da ih banuju, a ti i sve ostale napaćene dušice pogođene tom zverskom nepravdom imate pravo da smatrate da su moderatori zli i ja razmažena. el sad okej?

Što ste izbrisali linkove ka slikama sa okupljanja, jel ste tolko ružni

Nemoguce da je na lemajinom nalogu ista ona osoba koja je dolazila na cet.

Nemoguce da je na lemajinom nalogu ista ona osoba koja je dolazila na cet.

Morace pokazati sisu da dokaze!

dio, pazi kad se nisam dobrovoljno slikala sa njim, ali opet - mea culpa, sram me bilo što sam došla na okupljanje.

šomi, izdrži, stegni srce, nemoj plakati!

edit: jeste pajo, pa da je fotošopiraš! a ne, naučila sam lekciju...

Moguće papaete, al ovaj put šala je bila na njen račun.

to je zato sto joj je glavni srce slomio onom definicijom o mrs.raven. sve nas je iznenadio.

pazi kad se nisam dobrovoljno slikala sa njim

Auuuuuuuuu......

Медатори оће да нас заваде, гурају плинанинара и екипу из чекаонице да преузму власт над четом. Чијим фотоапаратом је направљена та слика ? Натиним. Случајност ? Не бих рекао. Зашто доктор Туфер Шмрц није банован за претње упућене Оланику ? Зашто блз није био банован када је псовао мајке кафанџијама и плус је качио принтове са псовкама ? Пуно питања, а мало одговора...

dio, pazi kad se nisam dobrovoljno slikala sa njim, ali opet - mea culpa, sram me bilo što sam došla na okupljanje.

Što jesu ti prijetili da se moraš slikat sa njim?

Zabrana advokatisanja na sajtu je čist udar na vaskoliko članstvo i lucidan pokušaj da se na sajtu uvedu notari