Prijava

Pa naravno da se neće banovati ako se ne ljuti fotošopirani.

Ово само потврђује моје сумње. Да су фотошопирани говна.

Treba da se u prvom postu fotografija vukajlijaša da ako okačiš svoju sliku ona automatski postaje vlasništvo sajta.

Расни, донекле си у праву. Али како да неко зна ко те никад није видео, као ми овде, да си баш то ти на слици. Ево, нпр кад укуцаш РАСНИ у Гуглу изађе прво ова слика. Кеве ми.

https://pbs.twimg.com/profile_images/436918793109905410/WMaXbLJ5.jpeg

Ко мени гарантује да ово ниси ти? Или да јеси? Капираш поенту...

Banujte Dankana, okacijo rasnijevu sliku bez dozvole!

ALO KO TI JE DAO PRAVO DA KAČIŠ MOJU SLIKU???

nemojte sad da menjate temu, sta cemo sa stevanovim povredjenim osecanjima?

Стварно, могла би се отворит' она тема за питања мендатору :)

Ајд онда идем да је откључам. А не, ти си модератор... Шта чекаш који курац? Неће то на лепе очи да се отвори. Иако твоје јесу баш то, медени :*

Зато што је можда другима сморчина да одговарају јер нису докони ка' ја, а ја нећу бит' дома до ноћас, тако да ће ноћас сто посто бит' откључана и радо ћу саслушати ваше животне проблеме и тегобе и одговорити на ваша питања хехе ♥ :*

Само уведите нека правила да се не претвори у чет. Иначе тема је потребна, увек била.

То је ова стара ђе је Корле река' да ће се јавит' за пет минута, мало се занио, па ето... Тако да, биће банова за велики спем хохохо

ako vam se ne odgovara vi nemojte, uvek ce imati neki dokoni da se zajebava :)

ta tema treba realno...i ukinite ono pravilo sa pitanjim idiotsko je stvarno...budite u dobrim odnosima s ljudima koji dolaze ovde da bleje a ne da gledaju kimdzungunisanje...zar stvarno zelite da vas samo paninaro i njegova daun armija gotivi

ako vam se ne odgovara vi nemojte, uvek ce imati neki dokoni da se zajebava :)

Читај ја :Д

Биће отворена :)

Јебем како лобирам.

Сваки пут кад уђем у Хром ми отвара неку страницу Delta-homes умјесто новог таба. Како да убијем говно да ми не смета више?

https://www.youtube.com/watch?v=BBbyZlE38Zg

ides na my compjutrs i dole u search baru kucas regedit, otvori ti registry editor

izbrises sve pojmove koje sadrze delta homes.

izbrises delta homes kao program.

izbrises kolacice u chromu, vratis sva podesavanja na staro...