Prijava

Zašto je tema koju je Gvozzden otvorio sinoć glupa i nepotrebna?

Zabrinut sam što moram i da ti objašnjavam to.

Tema je glupa i nepotrebna, zbog toga što se ne otvara tema na forumu da bi se preispitivala svaka odluka moderatora ili ako nekog moderatora lično ne gotiviš.

Pošalji Kaizenu mail ili PVT ako imaš neke pritužbe na nekog moderatora, a ne da otvaraš temu na forumu vezanu za to.

Ja sam opet zabrinut što nastavljaš da izobličavaš priču kako bi tebi i malo išla na ruku. Nešto nisam video da je otvarana po jedna tema za svaku odluku moderatora, a opet "ona" odluka da banuješ Stecana je u najmanju ruku...ajde recimo smešna.

A da bih bilo koga lično gotivio/ne gotivio morao bih prvo da ga lično poznajem. Ovako, mogu samo iznositi mišljenje o njegovim postupcima na forumu. Za koje ponavljam, da ih ne bih očekivao ni od Rasnija. Ili ne mogu, ako se radi o moderatoru?

I zašto pišeš kao da sam ja otvorio temu? poyy

Kao što rekoh, postoji administrator sajta kome može bilo ko da se požali vezno za rad nekog moderatora.
Ne otvara se tema za svaku odluku, a neće se otvarati ni za jednu. Danas će za tu, sutra za neku drugu, kako se kome digne i kako ko istripuje da je neko "nepravedno" banovan.

Što se tiče Stevana nemam potrebu da obrazlažem, a nije banovan zbog tog pojedinačnog slučaja.
Rasni je za tebe inače car u svakom pogledu, pa ne znam što upotrebljavaš njegov nik u ovakvom kontekstu.
Znam da nisi ti otvorio temu.
Poyy

sto ne otvoris opet onu temu pitajte moderatora za takve stvari, tamo je obicno dobra zajebancija, dok ne pocne neki moderator da je shvata ozbiljno i licno? :)

A ko je zaključao uopšte tu temu?

Џони, можда сам равћо и дауновац, али не видех нигде да је Дио питао ЗАШТО је неко банован. А као разлог за његов бан се наводи она ситуација по којој се банује ако питаш ЗАСХТО је неко банован. Чини ми се да је он само прокоментарисао Стеванов бан. То сам приметијо ето.

Поуу

Meni ide na kurac ovo izdrkavanje prema moderatorima, predlažem da se otvoti tema za podršku napaćenim dušama koje izgaraju za našu dobrobit. Besplatno. Može da se otključa ova iz meni nepoznatih razloga zaključana tema podrške.
http://vukajlija.com/forum/teme/64866-smaremetov-zakon

A da bih bilo koga lično gotivio/ne gotivio morao bih prvo da ga lično poznajem. Ovako, mogu samo iznositi mišljenje o njegovim postupcima na forumu. Za koje ponavljam, da ih ne bih očekivao ni od Rasnija. Ili ne mogu, ako se radi o moderatoru?

Jedi govna.

rasni, oces li da se poseres na mozzart logo i okacis na net, ako daju kola nekoj kurvi a ne pravoj kladionicarskoj tetki?

bio bi to lep znak paznje od tebe.

Ne kažem da sam nepogrešiv, niti bilo ko od nas, ali sve probleme koje imate sa svojim ili bilo čijim banom, prosledite administratoru sajta, koji nas postavlja i kontroliše i u krajnjem slučaju skida sa funkcije moderatora. Više se neće svakome pojedinačno obrazlagati svaki ban.

Oće li kaizen da popravi ovaj bag sa reklamom? I kada će to da uradi. Kad kliknem na forum otvori mi Telenor u drugom tabu.

recimo da bi bilo kul sa moderatorske strane, ako autori ne mogu da pitaju vise, da se bolje obrazlazu razlozi bana u onoj kutijici od "Vredjanje." ili "Lajk.". Pogotovo ako znate da je moguce da neko pita.

ako ne mozes da u dve recenice opises jasno razlog bana, onda nije za ban.

Do mudiju što će Kajzen da se potrese. Nije lud da otera nekog ko mu džabe obavlja posao čišćenja govana po posterima i reakcijama zbog izdrkavanja na forumu, od kojeg nema nikakve koristi. Tu valjda treba sami da postavite neke granice dostojanstvenog ponašanja i odnosa sa članovima

Не капираш... Немам ја проблем са Диовим баном, или са Гвозденовим, или са било чијим другим. Проблем је само у томе што ви радите толико предано на тим бановима као да смо у 2011. кад је сајт посећивало милијарду људи дневно, кад ниси могао да ишчиташ све добре дефиниције, кад је то имало по 1000 гласова ко из пичке,кад је на форуму писало по 200 људи истовремено, било тема за дискусију, самим тим и препуцавања, па и увреда што је повлачило (нормално) и бановање актера, јер реално кога боли курац ако се ти и ја напушимо и банују нас кадту има још 198 људи који настављају да воде колико толико занимљиву расправу. Хоћу да укажем и теби и свима да нас сад нема ни 50 активних овде, постали смо приватна секта и сваким баном се осети да неко фали ту. Лично бих могао да истрпим сваки вид увреде овде, па чак и да ме фотошопирају и напишу "Главни да брани Данкан да рађа" и не бих НИКАД тражио бан за некога ко мене увреди, нити сам. Нити бих у овој ситуацији на сајту каква је било кога бановао за било шта друго сем за неки дебео спем, као типа ја ономад кад сам стално долазио пијан и остављао пост за постом без икаквог смисла. Баталите сујету и ти и остали, оладите то бан дугме, јер нас је остало мнооого мало(мада смо и даље говна, хвала богу на томе), бртае озбиљни смо људи и ти и ја, истих смо година, нису ни остали модератори балавци, тако да не капирам који вам је курац? Ај сам мало баталите то бановање, а мени ко жели да каже да једем говна или пушим курац, може слободно на било ком делу форума, са или без разлога, мени је то сасвим нормална ствар јер нисам БАШ толико сујетан човек.

ovo sto kaze dankan + ipak ban za iznosenje privatnih stvari, slika i fotosopovanje, nije to kul.

Добро Келте... То се подразумева, али би било ок да ако се "фотошопирани" не љути, онда да ни аутори не буду бановани. Ја причам у своје име. Може да ми се фотофопира и курац у устима, не бих тражио бан за тог лика. Јер, можда сам и пробао, па ми лепо...

али би било ок да ако се "фотошопирани" не љути, онда да ни аутори не буду бановани.

Pa naravno da se neće banovati ako se ne ljuti fotošopirani.