Prijava

postoji neko ko je određen da ocenjuje kako rade moderatori, a to nisi ti. ovo je sajt koji služi za neke druge stvari, a moderator ne služi za to da ga smaraš

Rasni
Lolčina, danas sam ostavio barem 20 spem postova.

Ja sam juče i danas išao da zaradim neki dinar honorarno, nisam imao vremena da pratim tvoj spem. Izvini.

Расни, кога прецтавља овај јармоња са твог аватара?

Oću li biti banovan ako odlučim da čitam autora po autora i ocenim ih recimo sa 80 posto pluseva?

А како ти већ знаш унапријед да ће бит' толико плусева, то је већ само по себи лајк.
Поз.

Свиђа ми се то што Каизен не жели да дозволи лајковање, јер самим тим би многи аутори то злоупотребили, овако одржава бар неки морал на овом сајту, и ти плусеви и даље имају неког смисла. Ипак је каизенов ујак био још у оно време у војци један од цењенијих официра, вероватно је од њега покупио то да доноси исправе одлуке и да се не колеба да их доноси. Да не буде да га фалим, ал' осим брата од стрица сви су му на месту.

Smorio ovaj trol više.

Ипак је каизенов ујак био још у оно време у војци један од цењенијих официра

to je lepo
al ako je istina ono što se priča o ujni...
onda ne čudi
brat od
strica
t
r
i
c
a

Питај Каизена да ли је трол.

Brate on meni neće da odgovori na pvt gde mu predlažem vinese (što bi preporodilo sajt) a kamoli na to.

МОЖЕ ТЕМА ДА СЕ ПРЕИМЕНУЈЕ У РАСНО РАСНО ПИТАЊЕ? САМО РАСНОГ ВИЂАМ ОЂЕ

ОЂE

DOBIJAŠ CRNOGORŠTINU DANKANE, PAZI SE!

не зна се ко је напорнији он или чујле? ипак он ми се чини...

DOBIJAŠ CRNOGORŠTINU DANKANE, PAZI SE!

Jes, jbt, ajde gledacu da ga vadim ubuduce :)

Боље то него да му пријене нешто габељско од Ниш хехе :)

Ahahahahhaha SMare, sad mora prevodioca da angažuje :)

Келте, било је случајно, неће се поновити.

Пани, да си знао да вадиш кад треба, не би сад имао те мале козлиће који ти скакућу по камењару и зову те "тата, тата, мееее, тата".