Prijava

U kakve će sve gluposti da poveruje prosečan roditelj, to se ne može opisati rečima. Od homeopatije, preko nevakcinisanja, bosog hodanja, gledanja u sunce, do veganstva. Da ne spominjem astrologiju, tarot, hiromantiju, razne "alternativne" medicine, rašljarenje, isterivanje duhova, psihokineza, naturopatija, zeolit, refleksologija, lečenje molitvom, kreacionizam, feng šui, kemtrejls i još tona New Age sranja.

Ludi, ne mozes mi tvrditi da gledanje u sunce nije stetno pa da jebe rak raka....

U to ime
http://i.minus.com/jMm0I8QGGpqCF.jpg
Ona je definitivno mentalna prsotina, ali oni što je slušaju ne znam da li su totalno neobrazovani, glupi, lakoverni ili i sami oboleli. Možda i sve to zajedno.

Čače, ja bi za moju decu ubio, pojeo bi ne znam koja govna, nema granica šta bi za njih uradio. Neke budalaštine ne bih nikad, taman posla da zabranim vakcinaciju protiv dečije paralize ili da ih teram da budu vegani, ja sam lud, nisam idiot.

Samo malo. Jebo majku, jel ima budala u Srbiji koje odbijaju da vakcinišu čeljad?

Па и не бих баш рекао да су будале. Ево ове зиме у Америци преко 25% вакцина против грипа су биле неисправне, тј. уоште нису деловале. О овим вакцимана које се дају деци постоје многе ствари које говоре ЗА и оне које говоре ПРОТИВ. Муља се нешто са тим вакцинама. Није проблем вакцинација, већ често неисправне вакцине. Од оне афере са Томицом Милосављевићем и вакцинама против свињског грипа и дан-данас људи имају резерву према било каквим вакцинама. А да не заборавимо да су многи родитељи пријавили појаву аутизма код деце после примања вакцина. Ја лично не верујем више лекарима који се ватрено залажу за вакцинацију него онима који су против, мада имам резерве према и једнима, и другима.

Да сачекамо Чулета, Грањку, Валдемара, Трулекса и остало друштво са теме о Дарвину да нам кажу нешто о томе.

Папете јес ти знао да немош сам себе дудавиш, јер ћеш се онесвјетити и изгубићеш на јачини стиска

Slađana Velkov je prsla totalno, ona mu dođe nešto kao Alex Jones/David Icke/Pat Robertson/Jenny McCarthy za sirotinju
https://www.facebook.com/notes/dr-sladjana-velkov/da-li-je-menstruacija-neophodna/311713875515852

Ne mogu sad da nađem, ali sam čitao ranije negde gde je pisala da je Sunce zapravo tamno i da elektromagnetno zračanje kao šrafciger pritiska Zemlju i tako je greje, a da je priča da Sunce radi na principu nuklearne fuzije vodonika i helijuma prevara. Takođe je pisala i da može bezgrešno da se začne ako šetaš bos, postiš i lepo misliš.

родитељи воле да су потребни, то ти гае то, себру

Čače, ja bi za moju decu ubio, pojeo bi ne znam koja govna, nema granica šta bi za njih uradio. Neke budalaštine ne bih nikad, taman posla da zabranim vakcinaciju protiv dečije paralize ili da ih teram da budu vegani, ja sam lud, nisam idiot.

Pa nisam rekao za tebe, nego za neke ludake, koji će da sjebu svoju i tuđu decu takvim sranjima.

Ona je definitivno mentalna prsotina, ali oni što je slušaju ne znam da li su totalno neobrazovani, glupi, lakoverni ili i sami oboleli. Možda i sve to zajedno.

Докажи да није у праву и вероваћу ти.
А и она нека докаже дејство свих терапија које предлаже, вероваћу јој.

То препуцањаве: "ја геније, ти идиот" ме не интересује. Сваки лекар има неке своје дијагнозе, своје терапије и ниподаштава туђа мишљења. Мука ми је од тога. Нисам против вакцинације, али је проблем што нико не може да ми гарантује да су вакцине исправне. Па најобичнији лекови за главу су фалсификовани. Ово је мафијашка држава ни за брашно ниси сигуран да је брашно, а камоли за вакцине.

Чак, што се тиче хемикалија из авиона, то није измиљотина, то је као да кажеш да аутомобили не испуштају штетне гасове. Летови авиона не могу да се спрече, али може да се врши детоксикација организма узимањем намирница које избацују из организма пре свега олово, живу, флуор и алуминијум за које знам да су токсични за људе. Јбг, живимо у ери кад је смог нешто сасвим уобичајено.

Сваки лекар има неке своје дијагнозе, своје терапије и ниподаштава туђа мишљења.

ЛОЛЧИНА
У ствари

Ona je definitivno mentalna prsotina, ali oni što je slušaju ne znam da li su totalno neobrazovani, glupi, lakoverni ili i sami oboleli. Možda i sve to zajedno.
Докажи да није у праву и вероваћу ти.
А и она нека докаже дејство свих терапија које предлаже, вероваћу јој.

То препуцањаве: "ја геније, ти идиот" мене интересује. Сваки лекар има неке своје дијагнозе, своје терапије и ниподаштава туђа мишљења. Мука ми је од тога. Нисам против вакцинације, али је проблем што нико не може да ми гарантује да су вакцине исправне. Па најобичнији лекови за главу су фалсификовани. Ово је мафијашка држава ни за брашно ниси сигуран да је брашно, а камоли вакцине.

Чак, што се тиче хемикалија из авиона, то није измиљотина, то је као да кажеш да аутомобили не испуштају штетне гасове. Летови авиона не могу да се спрече, али може да се врши детоксикација организма узимањем намирница које избацују из организма пре свега олово, живу, флуор и алуминијум за које знам да су токсични за људе. Јбг, живимо у ери кад је смог нешто сасвим уобичајено.

ЛОЛЧИНА

ЛОЛЧИНА за твоју способност да изнесеш контрааргументе.

Није проблем вакцинација, већ често неисправне вакцине.

O tome i ja pričam, ako je Torlak pravio vakcinu može, ako je pravio Huang Wei ili Shptiz inc. neka bodu sebi u dupe. Moja deca mogu dobiti samo vakcinu pravljenu u Srbiji.

Па и не бих баш рекао да су будале. Ево ове зиме у Америци преко 25% вакцина против грипа су биле неисправне, тј. уоште нису деловале. О овим вакцимана које се дају деци постоје многе ствари које говоре ЗА и оне које говоре ПРОТИВ. Муља се нешто са тим вакцинама. Није проблем вакцинација, већ често неисправне вакцине. Од оне афере са Томицом Милосављевићем и вакцинама против свињског грипа и дан-данас људи имају резерву према било каквим вакцинама. А да не заборавимо да су многи родитељи пријавили појаву аутизма код деце после примања вакцина. Ја лично не верујем више лекарима који се ватрено залажу за вакцинацију него онима који су против, мада имам резерве према и једнима, и другима.

Да сачекамо Чулета, Грањку, Валдемара, Трулекса и остало друштво са теме о Дарвину да нам кажу нешто о томе.

Докажи да није у праву и вероваћу ти.
А и она мека докаже дејство свих терапија које предлаже, вероваћу јој.

То препуцањаве: "ја геније, ти идиот" мене интересује. Сваки лекар има неке своје дијагнозе, своје терапије и ниподаштава туђа мишљења. Мука ми је од тога. Нисам против вакцинације, али је проблем што нико не може да ми гарантује да су вакцине исправне. Па најобичнији лекови за главу су фалсификовани. Ово је мафијашка држава ни за брашно ниси сигуран да је брашно, а камоли вакцине.

Чак, што се тиче хемикалија из авиона, то није измиљотина, то је као да кажеш да аутомобили не испуштају штетне гасове. Летови авиона не могу да се спрече, али може да се врши детоксикација организма узимањем намирница које избацују из организма пре свега олово, живу, флуор и алуминијум за које знам да су токсични за људе.

Znaš kako da se rešiš nedoumica? Prestaneš da čitaš sajtove koji su samo za ludu stranu. Znači ne informišeš se sa srbin-info, blica, nekih "prirodnih" i "alternativnih" sajtova, hipi i new age grupa i tako dalje. Pod dva, prelistaš udžbenike iz fizike, hemije i biologije za osnovnu i srednju školu i porazmisliš malo.
Te priče o detoksikaciji i ostalom, nemaju osnove u medicini, jer ljudski organizam ne funkcioniše tako. Naročito priče o hloru, fluoru i ostalim metalima kojima te "truju". Namerno izostavljaju činjenicu da su svi ti elementi koji su navodno loši, sadržani u jedninjenjima koja su bezopasna. Hlor je sam otrovan, ali u NaCl (kuhinjskoj soli) ga jedeš svaki dan pa ti nije ništa.

Sva ta sranja se mogu vrlo lako raskrinkati čim se malo dublje zagrebe, jer su u osnovi Ur-fašistička i pseudonaučna.
Kritika korporacija u neku ruku jeste tačna, ali ne onaj deo gde tipa Monsanto i Bil Gejts hoće GMO hranom i vakcinama da ubiju pola sveta, nego jednostavno te kompanije rade sve što mogu da što brže i što više zarade. Kad na to dodaš neistine koje izmišljaju razni ludaci poput Slađane Velkov, onda ispadne nešto skroz treće.

Брус, је л' тачно да је Торлак продат Новартису?

брате, комшија ми је дао мачка прије петнаест дана, сликао бих говно које је изасрао и послао ти као "контрааргумент", али нажалост, мачке су педантне и своја говна знају да закопају

Хоће мени неко да каже да ли постоји свеска а3 формата, јебале вас вакцине и параде хоћу своју свеску назад :'(

Томдриле, откопај и поједи тај контааргумент!

Čuo sam i ja tu informaciju, ne znam da li je tačna, ali se i dalje uzdam da naši ljudi nisu baš kompletni idioti da truju svoj narod. Ne računam SPS i Tomicu, oni jesu toliki idioti, mislim na normalne lekare koji su stvarno ljudi iako su lekari.