Prijava

овде има салон зове се Сања89 (нисам сигуран да је сања), као да је јузернејм на крстарици јбт

Po zakonu bi svaka radnja trebalo da ima istaknuto ime vlasnika, ulicu i br i radno vreme

Nisam mislio na ime lokala Marko tipa Andrea, u redu to, nego u ćošku pored toga sto "vlasnik: Andrea Stojnić" ili "vl: A. S.". Tako na skoro svaki, pa me interesuje zašto. Ima l ko broj redakcije Politikinog zabavnika da vidimo o čemu se radi?

Glupo mi je to da mora imat istaknuto ime vlasnika, za ostalo ok, jer po zakonu nisi dužan da nikome osim nadležnom organu da daješ svoje lične podatke a ovamo piše da svi vide. Ne sviđa mi se :( Aj rušimo sistem zbog gluposti!

Ne bi se ni meni to svidjalo da se zovem meshja

или анђелко

количина муштерја по дану би била фазон 0

Meśa

Nisam mislio na ime lokala Marko tipa Andrea, u redu to, nego u ćošku pored toga sto "vlasnik: Andrea Stojnić" ili "vl: A. S.". Tako na skoro svaki, pa me interesuje zašto. Ima l ko broj redakcije Politikinog zabavnika da vidimo o čemu se radi?

Š.T. štetni

Bazzi po kurcu me pomazi

ja sam za ali nisam gej, da se zna

једном помазиш курац и одма ти прикаче да си педер

Moze li se prekinuti odmor i otvoriti bolovanje ako se desi da odmah po odlasku na odmor nastupe odredjeni zdravstveni problemi?

Može, Barone. Javi se nadređenima u firmi i pitaj ih kako to da riješiš. Naravno, moraš u administraciju odnijeti doznaku o bolovanju.

moze neko ko ima na partis.si acc da mi posalje torrent za gta 5, pls

Dodaj bilo odakle taj torent, npr. sa isohunt pa dodas rucno taj treker.

kolutiću, javno si priznao da putem crnih kanala nalaziš i igraš video-igre kriminogenog scenarija. Ako nećeš da te prijavim miliciji, oću 100 000 £ ili protivvrijednost u platini, po današnjoj cijeni na Frankfurtskoj berzi. Hvala.