Prijava

Molim vas promenite avatare, gledam sve bohor i onda sve postove čitam u jednom dahu i sve istim glasom kao onaj cope

Da, ja kad čitam vaše postove u isto vreme zamišljam i vaše glasove, šta je tu čudno

променићу ако ми даш све своје паре за ужину

Радјард Куплунг
Neki likovi po gradu prozivali autora celtic sa humorističkog sajta vukajlija, bohor uskočio i krenuo da se bije sa četvoricom, oni ga na kraju ispresavijali i sad leži boleć i natečen, pa smo stavili avatare kao podršku

Rađarde, ovo odavno nije humoristički sajt. Dodao bih, ako Bohor Anhel Prvomehkani ne jede na slamku, nisu to nikakve muke.

celtice u ovom trenutku da napišeš "jede na slamku" je bezobrazno, ti si provokator, to je tvoj cilj, ti si jedan mućki provokator!

jel arkan na vencanju skinuo jabuku iz prve

Dionysio, ne saosjećam s tobom, jer me vrijeđaš....

Jel mi se i dalje ne vidi da sam promenio? Kod mene prikazuje da jesam a inace sam ja posle cincara prvi promenio kada sam ostavio post na temi o migrantima i zato sam posle bohora pisao predlog na polako ali sigurno i posle toga je makaronac i ostali redom. A nije ni meni prikazivalo dok nisam obrisao kolačiće.

Milose imaš lika u vojnom prsluku sa puškom, dovoljno bohorovski otebe. loool

e celtic,boh se pobio sa cetvoricom zbog tebe a tebi to nije dovoljno,sta bi ti,da objavi rat ili sta

Promenilo je sad, mišo88.

Није то Бохор, Небитна.

Pa jesam ja rekla da je Bohor? onako sam napisala jer je pitanje bilo ignorisano sto vremena lol

i dalje mi niko nije odgovorio sto su svi bohor jebemulebac jel tolko tesko da se napise recenica.

il jedan promenio a onda svi, posto videli da to tako treba a car go.

Nije ignorisano, ja nisam odredio šta je zamene hitno, možda je to i deset dana, šta hoćeš bre ti koji kurac?! Isključujem te sad, razumeš? Beng beng ideš za Kinu.

Целте, Цоа (Радоје) фура Бохора већ неколико дана и онда је Небитна овде узела да га подјебава мислећи да је Бохор у питању. Мада сад она тврди да ниje мислила да је Бохор, али ја ипак мислим да јесте, пошто се са њим стално нешто прозива. Небитна, нисам приметио да се са Цоом имала неку комуникацију? Можда грешим. Углавном, испало је смешно и онда је кренуло мењање аватара у шаљиве сврхе. Надам се да ти је сада читав случај јасан, Целте.

Suština: Svi smo mi Neše negde duboko u duši.

ПОБОХОРИМО ИНТЕРНЕТ!

POINTERNETIMO BOXOR!
#zhajk

Zanima me na koji nacin bioskopi dobijaju pravo za pustanje nekog filma?
Jel ga oni otkupe nekako ili sta?

Inace ako dobijem fin odgovor stavicu brata Bohora nedelju dana na avatar!