Prijava

ima blizu glavne pošte i znam da ima u v. stepe radnja za popravku odeće, znam i kome su popravljali baš kožne jakne, menjali postavu, al ne znam jel ovo može da se popravi

Pa kako mislis da se popravi osim da se usije? Da je metal ili plastika pa da se zalemi ili zavari ovako mislim da je jedini nacin za spajanje koze poznat covecanstvu uz sivenje-lepljenje.

I ne znam sto ne guglate kad imate ovakva pitanja

pa ušivanje na pola rukava ne znam kako može a da se ne vidi

hahaha, koliko sam čitao, menjanje kože na rukavu je jedna opcija (ceo rukav), ali mi to ne deluje jeftino, niti nešto što može da ispadne zaista dobro. A pored toga mora onda da se uradi i izjednačavanje boje i milion kuraca.
Zanimaju me cene i iskustva, iskustva teško da mogu da izguglam.

A brate šta će ti jakna sad jun je.

jeste preskupo. kupi drugu jaknu.
znam da je menjanje postave i džepova koštalo ko pola jakne

Pa rok trajanja jakne je valjda malo veći od tri meseca?

Kupiću, nije to frka, nego je više emotivna vezanost za ovu, hahaha. Imam je skoro deset dina. Možda ušijem i nakačim neko govno od prišivača tu, da se ne vidi, čisto za do marketa hahaha.

ma verujem, i ovo je bila uspomena pa je lik nosio na menjanje iscepane postave, al se sećam da sam se šokirala kad sam čula koliko je to platio.
to je bilo pre 10 godina, ne sećam se cifre, al je taj odnos obično isti

Demigod
Bolje napravi prsluk u stilu Filipa Žamhera.

Realno naibolji prijedor!

Šta se desi kada neki korisnik ostavi zaredom 50 postova na forumu na istoj temi, bez da neko upadne u redosled?

PROBAJ TI, PA NAM JAVI STA SI OTKRIO!

ako neko ima sliku onog dragana savića gde nosi one šljokice po licu bio bih zahvalan

Možda ušijem i nakačim neko govno od prišivača tu, da se ne vidi

А исмевали сте сви овде Расног. Расни човек са визијом и осећајем за потребе тржишта. Сад ти лепо фурај неки кинески пришивач, а могао си стоун ајленд.

ma napuši mi se kurca majmune

Jel ova guarana afrodiziak stvarno ima nesto u sebi za bolji seks ili je to samo fora? Pitam iz kurtoazije, ne trebaju mi ta sranja

Kurtoazija je pitati nešto iz pristojnosti, biti pristojan.
A ovo zbog čega ti pitaš je radoznalost.

Iskoristiću postojeći materijal da ti odgovorim

Jel ova guarana afrodiziak stvarno ima nesto u sebi za bolji seks ili je to samo fora?

Isti kurac