Prijava

samo za one s OŠTRIM umom :)

Koje je najbolje drvo za objesiti se, ne računajući grede na tavanu?

Jes maikumu... Pogotovo oras sto ti je djed posadio kad si se rodio.

pominje se u domacoj kinematografiji kriva vrba,pa kapiram da je to ok.
ili za drvo od cijeg si ploda najvise rakije trosio.to mu dodje kao neka simbolika.

Srbe na vrbe a za vas bosance ne znam

Srbe na vrbe a za vas bosance ne znam

To ako te Siptar ili Ustasa vjesa, ali ako se besis sam onda kontam da je bolje neko konkretno drvo, tipa oras sto rece gore Armin!

Interesuje me u bankama ona kartica za internet kupovinu, ne ono Paypal, no klasična kartica i račun na koji stavljam pare i mogu samo na internet kupovinu da trošim, pa da li se plaća održavanje brutalno ili je prihvatljivo? Kako sve to ide zapravo, nub sam za ovo.

nista se ne placa odrzavanje ali ne znam kako je kod vas tamo mozda se placa ipak..??

a kontam da je isto
i znači uplatiš novac na račun i možeš da trošiš na netu
moram otići sutra do banke i obaviti to
ima svakakvih zajebancija na netu

neka debitna internet vezana za racun i to ti je to..

http://www.rbtopuk.com/

у чему је штос, фалш сајт са фалш наочарима, је л'? сад натрчао некуд, наводно нека "уан деј екшн фри евритин' " акција, привуче ме, а онда скапирам да би било превише лепо да овако нешто постоји.

едит: сад гледам, плагијатчине изгледа, ал' добро одрађене плагијатчине, пф.

ovo brate moj ja ne znam sta je, na ono gore sam mogao da dam odgovor ali na ovo ne mogu

Boxere kako te zove "gospodin K" po imenu ili..?? jesi se video jos koji put sa njim od onda??

Po imenu prva 2 puta posle sam mu rekao da me zove po prezimenu i usvojio je to. Jenom još u prolazu

Zna se ko vozi traktor (bohor) a ko otvara kapiju (citizen K).

нисам стигао да прочитам ту причу, видео сам да си обрисао пост, баш сам се сморио.