Prijava

Jel samo meni zakucava sajt blic.rs poslednjih dana ili je do njih?

Nešto mi je predugo učitavao na Chrome, na FF ok, ne znam

Je l' se nekome dešavalo da mu fb stranica (ne profil, nego page) samo nestane, bez ikakvih obaveštenja?

Je l' se nekome dešavalo da mu fb stranica (ne profil, nego page) samo nestane, bez ikakvih obaveštenja?

Мислиш ли да Турци не би пријавили "Хајмо браћо 313.000 лајкова за освештавање Цариграда"

jebač, ja sam fen osmanlija

Dobro bre Bombaš, ne mrzi li te da se svaki dan svađaš sa nekim.

Bombaš ladno grobar lolo

Onaj sa tvitera, on je to.

Jel moze neko meni da posalje paket, placanje pouzecem, ali da mi ne stigne kuci (posto nisam tu) nego da posalje u postu pa ja da podignem kad stignem?

A-ha, naručuješ nešto što ne želiš da roditelji vide!

koliko znam posalju ti gajbi,pa ako nisi tu,onda ti ostave papiric u sanducetu da u narednih nekoliko dana dodjes u postu da pokupis.ne znam da li bas moze da se posalje posti.sve u svemu,svejedno nisi tu,pa ce te cekati u posti.nemoj me drzati za rec,al mislim da je 5 radnih dana rok da pokupis.

Ma ja sam dobar cojek, hocu da ih postedim goriva do moje kuce, posto znam da necu biti kuci od 08-20h svakako

mozda idu biciklom,pa je ok sto treniraju.
sem ako nisi narucio zamrzivac sanducar

I nema bas nikoga kod kuce ko bi primio paket? Ni komsije koje su gajbi nemas? Pre ce biti da te sramota od tvojih jer si jos klinac pa ti otvaraju postu pederu mali pickavi

Ima opcija da se ostavi u pošti da lično preuzmeš. I bolje ti je. Zamisli da ti maika nađe vibrator pa njime po glavi pljas pljas

Zašto sam napisao po glavi??'

Ili laser pa njime pciju pciiju u oci