Prijava

Kad bi vi znali koliko je ovo meni smesno,007 .kao nesto totalno nebitno dodato usput retardirano i ozbiljno u isto vreme. Zamislite neki ker sa naocarima i iznad natpis "tajni agent 007" a ker mrtva ozbiljan onako

Na jednoj adresi sam prijavljen, na drugoj leti prebivam pa sam zato retko kuci

A i pak u paketu su dildoi pa ne mogu baš da dam mojima da to preuzme j* ga valjak dildo je iz nemačke od stižem na veliko 150 komada pa ja to sve za valjak kako pojedinačno ima malo grešaka u kucanju odvodima preko voice-a ovo sve pričam poslova tako da ima nekih grešaka i gluposti ne razume baš najbolje

znam te muke, i meni paketi stižu na adresu na kojoj sam živeo pre petnaest godina, al šta da radim kad pošiljalac ne može da stavi novi adresu

Moram da te pitam kako ste mislim se ulice jer ko sam ja ali znaj da volim te na moje oci ljubavlju kao da je zdravlje kidam na komade na sreću ja sam

Da, jer kad ti salju paket salju ti na adresu sa licne karte nikako da im ti kazes posaljite mi na tu i tu adresu koja moze biti posao, kafana ili frizerski salon

Jeste, i mora fotokopija lične karte onog kome šalješ paket. Overena u sudu naravno.

-Dobar dan, ja bih da pošaljem paket Maestru Majstoroviću na ovu adresu.

-Dobro, da li imate overenu kopiju njegove lične karte?

-Nemam, to treba?

-Naravno, kako mi da znamo da on stvarno živi tu.

-Pa nabaviću, pa ću doći sutra.

-Trebao si ranije da misliš o tome, ovo je krivično delo.

STRAŽAAA!

A ne može preko post restanta?

Umom selu, Valjevu, ako te ne nađu na adresi ostave paket u njihovoj ispostavi, skladištu, nekom kurcu i imaš fore nzm par fana da to pokupiš lično tamo ako ne dojdeš vraćaju nazad.

sta li je sa somijem nbg??

Udavio se jagodama.

sto on da se udavi jagodama brate

Pa Šomi beše valja jagode? Neuspešan skeč.

ma somi sa nbg ne ona seljacina iz leskovac ili koje picke materine

To je 23 jbt
Hvala ti što ti se Olivia ne dopada!