Prijava

Па гласало 500 Срба јбт шта си очекивао. И ја сам дао неким нашим филмовима 10/10. Осим оним који су болесни, типа Парада и Лајање на звезде, њима сам дао кеца

Vuk Kostic je totalno promasio profesiju, ja ne znam kako on zaradjuje u zivotu od glume, to je kao da npr Mrkonjic zivi od bavljenja atletikom. Bikovic objasnio tek

Scouser

Vuk Kostic je totalno promasio profesiju, ja ne znam kako on zaradjuje u zivotu od glume, to je kao da npr Mrkonjic zivi od bavljenja atletikom.

Ovo u udžbenike ubaciti.

sad ćemo da smanjimo tu ocenu, samo pola sata

Registorovacu se samo da dam 1

Tako su ljudi pokrenuli akciju i unistili onaj njen film sa ocenama :)

Pricam o Andjelini, boze..

Jesam li ja pedofil posto imam devojku mladju od mene 10 godina, imam 29 godina...

što se mene tiče nisi dobri čoveče. ali da si išta valjao u životu imao bi devojku svoje godište i dvoje dece s njom, a ovako samo kasniš za svojom generacijom

Ахахх Пујо Шотка је неко од нас. Објавио ово за серију

Ne lupaj jebene gluposti skauz, u trenutnom rosteru jedan od boljih iz svoje generacije samo tako izgleda malo smesno jer je u ril lajfu isto takav, pogledaj neki njegov intervju, mislim da je gostovao i u balkanskoj ulici
Mene od ,,novijih,, jedino nikola rakocevic bas mi ide na kurac odvratna gluperda vidi se i u izjavama i svemu..jbt sta je sa tim nasim glumcima sve same gluperde i ovi novi sto dolaze ili se loze ili su svi onako oubiljni i kad ih nesto pitas sve onako ozbiljno odgovaraju ne znaju da se zajebavaju kad im postavis saljivo pitanje kao da ih izbacis ig prirodnog stanista ne znaju kako da odgovore a druga je prica sto imaju neki trip da prepametno govore kao onaj marchelo jadnik, strasno su mi similarni njih dvojica bas isprdka dva teska samo seru nesto jedino ovaj marcelo zna eto da se nasali ponekad ali samo na svoj nacin neki i to, sad stvarno kad budem cuo da neko kenja kako dramski je nenormalno upisati necu nista reci

+1 просечна србенда

једно питање у вези сајта imdb, серија the filthy frank show има просјечну оцјену 10/10 а гласало је 25.000 људи. Да ли то значи да су сви ти људи дали 10, или је просјечна оцјена ближа 10.0 него 9.9?

http://www.imdb.com/title/tt4202274/?ref_=nv_sr_1

kliknes na taj broj ocena i vidis koliko koja ocena ima, ali ima sajt poseban algoritam koji je dizajniran da filtrira ove sto udaraju keceve namerno, isto valjda i za desetke, ne znam tacno posto je tajna to

Sad sam video ovo za Puja, prejako jebem ti

филти френк није стварно серија људи