Prijava

Dajte link od Pujovog statusa a ovo je meni sinoć iskočilo kao reklama

https://youtu.be/PNy7ngPdABQ

EDIT: našao

филти френк је говнар поуу

ja se primio da nadjem na torentu, nema, reko da odgledam bar jednu ep

Bolji vam je Tim and Eric Awesome Show, Great Job, jedina mana je što vam posle nje svaka druga smiješna serija koja vam se sviđa manje smiješna.

Радјард Куплунг
Sad sam video ovo za Puja, prejako jebem ti

Sta za Puja? Neam fejzbuk, linkuj leba ti.

Samo nastavite da rokate kečeve za ovu seriju, sve dok ne bude na nekih razumnih 7,1

Ево дао сам 10/10 чисто да вам се посерем у хејт

Jel bi na vukajliji mogla da se ubaci funkcija da mozes da linkujes direktno do svog posta na forumu tj da nemoras da cesljas po stranicama teme dok ne nadjes post koji si napisao?

hahah da je sajt ikad valjao uzeo bi bar neke opcije od 4chana al jbg atomski mise neces tu bitku izboriti

Pa dobro, jebem mu mater, kome je palo na pamet da divna pjesma poput "Lili Marlene" ima nacističku odnosno fašističku pozadinu? Koja glupost.

Tamburaški sastavi i priključenija dodvoravanja inostranim gostima...jebem im mater.

kako smarate jebala vas lili marlen, brutalno vam jebu mater svaki dan ovi vučićevi govnari a vi se ufatili jebene pjesmetine od prije ravno 100 godina.

tačno narod ne zaslužuje ništa više nego što ima, nije džaba izreka

ovo je kao digresija u svom tom dnevnom prožimanju vladajuće vlasti, šta te tu čudi moj dobri i pomalo pošteni skochko

ma nervira me narod kako ga je lako zglajznuti nekom nebitnom stvari, jebo ih kuvar u Koči, još na internetu BOJKOTUJEMO KOČU DOK SE NE VRATI KUVAR sirotinjo uboga kao da svaki dan ručaš tu pa kao imaće on neku štetu, otimaju leba iz usta a sirotinja se bavi kuvarima i dal je nacistička marlen il nije.

trebali su bundesveru puštati ovo

https://www.youtube.com/watch?v=0fKspWWGr3E

pa ostalo bi nas jedno 3000 poslije rata

Inače, ovo je jedna od njihovih himni tokom Drugog rata (mislim na njemačke vojnike)

iz dosade se ljudi bave debilnim temama.i da bi se zajebano iznervirali i otkucali par pretecih i nimalo prijatnih poruka suprotnoj strani.
da vide oni svoga boga!

У праву је она нека страница.

Најважније ствари код Срба:

1. Вучић
2. Лили Марлен
3. Станија
4. Звезде Гранда
5. Шупе у Савамалој
.
.
.
9876. Четкица за зубе
9877. Сапун
9878. Уролог
9879. Гинеколог

aj bre a gde je:
1.Đovak
2.Tramp
3.Rusija da ispadne u nekoj situaciji zajebanija od neke druge države
4.Neki nasumični ministar kojeg izaberu pa onda on bude u pažnji javnosti mesec dva, pa ga onda svi zaborave
5.Da li SBB u paketu ima Arenu ili kak se zove taj kanal
6.Šešelj
7.