Prijava

Tihmo brate mogu da kazem jedno da je jadna drzava ako trebas da se bavis programiranjem da bi ziveo pristojno.Na zapadu se isto placa da programiras na junior nivou i da radis kao gradjevinac i onda ce tamo samo onaj ko ima pretenzije prema matematici i tim stvarima da radi web sajtove.A i programiranje je nacin zivota i nemas odredjeno radno vreme vec nekad i 14 sati bez prestanka radis da zavrsis na vreme uz kafe koje te odrzavaju u budnom stanju.Drugo posao nosi obelezje sto si napomenuo.Inace da kazem da moja devojka ima i drugara koji radi ko cistac ulica i dolazi kod nas na kafu povremeno i nas troje imamo za cilj da u nasem okruzenju nema stigmatizacije tipa "gospodin-seljak-cistac cipela".

Za prvi deo se slažem.

Za drugi ću blago reći da ti neveruem.

Čistači ulica se takođe druže u zatvorenim grupama kao i vi, tako da je tu unija ili presek skupova nemoguć, da ti se obratim tvojim jezikom.

Moguce je sve ako si dovoljno inteligentan i hrabar da gazis i da radis kako mislis da je najpametnije.Neko mora da radi i komunalije da bi ziveli civilizovano i medju njima ima inteligentnih i pamernih ljudi isto kao i medju normalnom populacijom i ja pod okruzenjem mislim drustvo unkome zivimo ja, moja devojka i nasi najbolji drugovi i drugarice.Ono posle 5-tooktobarskih demonstracija su u zatvorenom sistemu i ljudi koji sade papriku a za vreme tita bi hirurg i moler seli na kafu i razglebali o raznoraznim stvarima.

@atomski mis: cim ti napominjes tog cistaca ulica znaci da je izuzetak koji potvrdjuje pravilo.

Niko ne kaze da programeri ne gledaju fudbal ili ne cirkaju ili bilo sta drugo jedino sto to rade obicno u drustvu programera. Ostali drugovi/drugarice su im iz osnovne ili blize komsije pa su se sprijateljili s njima ranije pre nego sto su postali to sto jesu.

.Neko mora da radi i komunalije da bi ziveli civilizovano i medju njima ima inteligentnih i pamernih ljudi isto kao i medju normalnom populacijom

Hahaha aj bezi trolujes sto posto

Priznajem navukao sam se bio

Kakve realno teme mogu da vezuju tebe i cistaca ulica?

Svi programeri su govna osim Sosa.

Kakve realno teme mogu da vezuju tebe i cistaca ulica?

Obojica oce da mu karaju ribu

KAKAV SI TI TO DRUGAR KAD BEZ STIGMATIZACIJE KAZES E IMAM I DRUGA KOJI PERE ULICE?

STIGMATIZIRAM TE USTA NE TERAJ ME DA GUGLAM OK?

Boh si video kako sam danas u nekom postu iskoristio rec percipirati? xd

Jel vam stvarno nije smesan moj post? Bas sam mislio da je smesan zato pitam

Haha Pap jesam. Bravo

Jeste smesan al nije mi bas ha, ha, ha smesan

аахахахаххх псето врхунски пост тебра

Radmilo stari gownar XD

PuppetMaster
Kakve realno teme mogu da vezuju tebe i cistaca ulica?

Космајац
Svi programeri su govna osim Sosa.

Meni ova kombinacija postova smešnija jbg. Al ovo sam skapirao na prvu, psetov je više da se zanisliš.

ma najzalije mi kad vidim nekog programera dobije 100k mesecno i onda kupuje neke komponente za kompjuter od tih para i neke preskupe tastature od 12k dinara i miseve neke preskupe, zali boze bacenih para, samo na ta sranja trose novac

Pa to mu treba da bi radio XD