Prijava

Legenda kaze da se zakleo da ce stati kad upise 8000 imena na listu ISKARANIH.

Ima ukoricenu svesku napisao na nju markerom DNEVNIK i spisak pored imena datum, kratak opis i ocena

Haha, ne brate, fora bi bila da je izjebem i donesem joj svesku da se sama upiše. A ono pre nje silvija zafirović 8:30h. Gahahhaha

http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=3472#post_3770896

sad ima smisla brt

Thilmo, 80 riba u Nisu, respekt..jel se desi da nekad kupujes u npr maxiju a njih 3 od ovih 80 stoje npr u redu za kasom pa te snime i onako osinu pogledom kako samo one znaju, jedna recimo kaze stoko sto se nisi javio, drugi kupi malu rosu i polije te po glavi ko u filmovima itd, trecoj samo cuti dok joj stoje suze u ocima a onda kad izadju postanu najbolje drugarice

Nisam te bas razumeo al sto da ne. Xd

tilmo ima fan klub žena ko đorđe marjanovic lololo

Šta je falilo Đorđu Marjanoviću? Svaki dan - novi sako xD

Đe u jebenoj Subotici ima kakva praonica veša a da ne peru jednu jebenu majicu za 150 dinara, majku im jebem ološku u pičku?

Vidi ako naletis na neki potok to ti ovi suboticani znaju najbolje

Да ли је могуће да се дјевојка зове Стефанела а да није курва?

Moguće je, ali joj je vjerovatno keva kurva ili joj je ćale jebo mnogo dobru kurvu pod tim imenom.

ciganka, šta nije jasno

Зна ли неко како ефектно јебати мравима матер? Додијало ми је скупљати их усисивачем.

Seltik zna, ima onu formulu sa cimetom, kafom i ne znam šta beše još jedan sastojak, sačekaj da naiđe.

Zapuši rupe kroz koje ti ulaze u kuću

Sasvim zadovoljavajuće funkcioniše i Raid protiv mrava, al svejedno moraš da ih usisaš kad umreju

Evo od seltika

celtic

Mrljo, uzmi jednake količine cimeta, pudera za bebe i taloga od kafe (to se zove soc, toz ili teljva, zavisno od geografije). Stavljaj tamo gdje ima najviše mrava. Princip je sljedeći:

1. mravi namirišu kafu i puder, to odnose matici, koja postaje sterilna, pa onda umre i tako prestaje rađanje nove kolonije;
2. ubijaš mrave radnike, jer cimet ubija komunikaciju mirisom i antenama; ne prepoznaju jedni druge, pa se kolju između sebe; tako ubijaš pješadiju cijele kolonije, a poznato je da mravi nemaju artiljeriju.
3. nemoj sebi davati neki vremenski rok, ovo sigurno djeluje, što ih je više, duže ćeš ovo morati da praviš. Recept inače potiče od britanskih SAS-ovaca i 100% je tačan, lično sam se uvjerio.

Ja volim da ih palim brenerom

Е мој Рађ, кад бих знао гдје су рупе. Негдје су испод паркета, испод кога се прије 30 година није постављао естрихт као данас него пијесак и картони као поравнавајући слој. Пробаћу ово, надам се да ће их побити. Фала на приједлозима свјема.

imam malu letvu za udaranje mrava po grbini dok ne preminu

dodaj ekser na letvu, za teško pristupačna mjesta