Prijava

Kao cmar npr xd

Ajd ako neko moze da se seti, domaci klip, lik u klipu kaze "ili kontra" verovatno je iz neke kompilacije smesnih klipova, bem li ga odakle je...a ne izlazi tako, cak sam i par kompilacija pregledao i nista.

Како иде онај број што назовеш па ти нека баба јебе мајку 10 минута?

Bilo koji broj u 03 i 30 kad okreneš XD

Slučajno kliknuh na prvi post, zanimljivo kako je tema od ovog pitanja došla do tri ipo iljade strana.

menijesamodosadno
Да ли постоји (или сам ја утриповао) тема где су људи правили компилације слoвачке музике ( саксофони и то)?
Нисам видео на музичком подфоруму...

pre 6 godina

Šta se desilo sa posterima i reakcijama?

Pogledaj naslov, pa malo razmisli, ako ti opet ne bude jasno obrati mi se u pvt da ti objasnim.

Izdrkaj malo, deluješ nervozno.

Jel moguce da je Jaric pojebo bas sve zensko sto je 19+ na skali do 23.7?

Jebeš ciganku 7 godina sreće.

Napraviš Adriani Limi decu 77 godina sreće

A ako joj napraviš unučad 77 godina robije xD

Moram da priznam da je ovaj seltikizam nekih 0.86 seltika, dobar seltikizam od seltika nakon dugo vremena.

Kompjuter mi se restartuje sam od sebe. Čuje se CK kao da je crko i odmah krene da podiže sistem, nekad se restartuje tako 5,6 puta za par minuta. (ili bukvalno za redom ck ck ck ck, gasi se i pali) Nekad šiba pola sata pa se restartuje, nekad nekoliko sati. U suštini potpuno nasumično. Mislim da nije do pregrevanja, jer čistio sam ga i otvoren je plus nije topao preterano kad pipnem. Šta bi moglo da bude?
edit: dešavalo mu se to i ranije, tipa par dana traje i onda nekoliko meseci opet ništa, pa onda opet i sve tako...

Omasio si temu!

Meni je palo na pamet da se pregreva, jos mi je palo na pamet da je dugme za restart zaglavljeno, da samo od sebe restartuje komp kad mu dune.

Ako je pregrevanje, pitaj pseta on je sad u tim vodama sa kulerima i sve, da ne pominjem Han Pijesak.

Skini program Speccy i javi temperature komponenti

Pošalji pvt autoru arminvanbuuren, on će znati da ti odgovori na to sig

CPU 39-45C
Motherboard 41C
Grafička 46-50C
Storage 44C