Prijava

lol madjarska jaca od srbije, srbi bukv najjaci faktor na balkanu

Melk draftovali bi oni belo smeće sa apalačije, cigane iz nju meksika i mulinjance iz baltimora očas posla, ne boj se ti za amere

https://youtu.be/_W7wqQwa-TU?si=5VL5oWjwn9KFlCuf

Brt sa ovim bi trebali da idu da ratuju po tamoj negde zavejanoj stepi nepreglednoj

Amerika sve sto je uspela je kurvinski izdaleka da jede govna uz pomoc ucenjenih plidua

https://youtu.be/SEacQp80_84?feature=shared

srbi bukv najjaci faktor na balkanu

:šmokljin ker što gleda bočno:

Uostalom ne znam kakve to veze ima, ne graničiš ti samo s državama Balkana Caro pa ni ta Mađarska nije na Balkanu

A dobro caro sad ti i melk kmečite o načinu ratovanja lol najbolje da pitaju vas kako je najmoralnije da dejstvuju mislim niko ne opravdava njihove zločine ali to što su u tvojoj glavi oni bad guys ne mjenja činjenicu da su najjači

Bukv to kažu čak i ruski analitičari i generali jedino na proruskim tv kanalima se nađe poneki nestorović da kaže kako bi rusi osvojili sve do Neptuna samo da to hoće

Samo malo nato da dobie po njonji a u ukrajini je popusio i krenu skvicanje nato vazala na max, evo vec sad redom marionetske leftardske demokratije kmece protiv putina dok im poljoprivrednici blokiraju ceste

Uostalom, ista ta Rusija se ne tako davno digla iz pepela uz pomoć Amerike a ne obrnuto

kako plidu prvi put cujem za to?

Guglaj Lend Lease Russia

Stajaca vojska sto moze pusku da nosi je I dalje prevaga u svakom konfliktu, poy

Sta mislis da su ovi dzabe pravili briks sa najmnogoljudnijim zemljama na svetu?

Najjači faktor na balkanu

Balkan: Bosna, Srbija, Makedonija, Albanija, Moldavija, Transnistria

Apsolutno nebalkan: Grčka, Turska, Bugarska, Rumunija

Ni Ukrajina ne gubi usled zastarele tehnologije I manjka para, naprosto, ostaju bez ljudstva. Amerika u ozbiljan veliki rat da udje ne moze, skupo je, logistika oko toga je nenormalna, nemaju niblizu dovoljno vojnika ni podrsku naroda. To zaboravimo na neko duze vreme.

Kace kae balkan misli se na ovu sirotilju gde su nam okupirane teritorije bukv cg kosovo hrv i bosanski entitet tj bosnjacki bukv sve boranija za nas

Caro vazda smo bili boranija no boj ne bije svetlo oružje !!!

Šalu na stranu, najbolje bi bilo da ovog puta balkan zaobiđu kojekakva sranja makar ulazili u privremene saveze tkzv otvoreni balkan bar dok se malo ne smire strasti pa onda opet kud koji mili moji ha ja

Ofc plidu al da nema natoa i da ga nie bilo 90ih prosetali bi ex yu ko smoleman predgradje

Plidu lend lizing je uveliko precenjen hladnoratovski koup. Ukrajina je za ove dve godine primila par desetina milijardi više nego što je vrednost robe slate sovjetima za vreme celog programa

Sace nas plidesta da kobjasni kako su i svabe godinama pomagale rusiju kupujuci jeftin plin