Prijava

Pocesta > plidesta

Pozdrav, smučio mi se poso koji radim pa se razmišljam o drugim opcijama među kojima je i vojska. Zna li neko kakvo je stanje u vojsci, kakva je hrana, šta sve ima od fizičkih aktivnosti, ima li teretana tamo, kolike su plate? Može odgovor i preko privatne poruke. Zafaljujem unapred.

Стање као и у целој држави лоше, храна онако од физичких активности основни паркур у зависности који огранак одабереш, плате европксе.
Нема на чему

Sta su keceri koji kurac? Znam da se odnosi na WWF/WWE, ali odakle taj izraz kod nas, zvuci kao "catcher" napisano po Vuku, ali ni to nema smisla, jer se u originalu ta rijec ne koristi nigde u tom sportu. Ko je ovo izmislio i zasto?

Catch-as-catch-can je poseban grub način nenatjecateljskoga slobodnoga hrvanja.

Neki Milosrdni Anđeo fazon zajeba

hulk hogan kralj igre

Mujo, jeste nastalo od te riječi odnosno od takozvanog “catch wrestlinga”, pa ostalo samo kečeri

Secam se kako sam uvek mislio da svi znaju da je fake,a onda da su Amerikanci glupi i ne provaljuju da je fake,pa onda opet da svi znaju da je fake.

Sport koji me asocira na cirkus vise od svih drugih sportova zajedno.

Neki Milosrdni Anđeo fazon zajeba

Mujo, jeste nastalo od te riječi odnosno od takozvanog “catch wrestlinga”, pa ostalo samo kečeri

Fala

Koje su optimalne godine da se ide kod kurve, prvi put ofc

18 ako ti je prvi put, časti te najbolji drug ili u nekim čudnim situacijama ćale

obj da se izgubi nevinost na pravi nachin

A ZA BRAZILKU

Ma kakvih 18, svaki odlazak kod kurvi prije dosta nakupljenog seksualnog iskustva iz emotivnih veza je poražavajuće za ličnost muškarca.

Sve likove koje znam da su išli kod kurvi u mladosti sad su teške propalice, kockari, alkosi, razvedeni ili nikad oženjeni.

To je neko moje zapažanje i mišljenje, ne mora biti tačno štaviše možda taj mindset koji te vodi lakšim putem kod kurve za novac nego kroz sopstvene socio-emocionalne sposobnosti do tajnih odaja vlastite djevojke govori sve već sam po sebi

Sve likove koje znam da su išli kod kurvi u mladosti sad su teške propalice, kockari, alkosi, razvedeni ili nikad oženjeni

Ostatak ekipe pobozni radni emancipovani ljudi sa velikim familijama

Ostatak ekipe na relaciji Švajcarska - Norveška većinom

Uredno vaccinisani gledaju n1

Ma mozete se vi sprdati ali kome treba kurva u 18 godini da mu uzme nevinost, taj nije dobar z glavom