Prijava

Kaunte ja to ne bih trpeo...ELIMINIŠI!

Vreme je za da se unesu promene u moderatorskom timu, jer svojim odlukama, duplim aršinima, u ponekim situacijama bahatošću i odabirom sadržaja po veoma diskutabilnim kriterijumima doprineli su i doprinose ovakvoj situaciji na sajtu.

Oftopik: odaberite mi poster ili reakciju

Kajzena bole kurac.

Bolje sin na ETF-u nego moderator.

da ne pričamo o tome da definicije znaju da budu masovno spemovane, te se na definiciji o izumiranju prepelica na novom zelandu u 122 komentara priča o uzgajanju hortenzija. a na forumu ozbiljne rasprave/teme bude dva puta godišnje, otvaraju se stalno besmislene teme, tako da je priča o spemu malo ono...

To si u pravu, spema ima na sve strane, a dešava se da u komentarima na definicijama priča ode predaleko i da nema veze sa samom definicijom, ljudi se zanesu, raspričaju se i to nije tako često, niti bilo ko koga tu vređa da bi zaslužio ban. Za otvaranje besmislenih tema i padne po koji ban kada su stvarno retadirane, a autorima smrtno dosadno. Toliko tema na forumu bleji bez smislene rasprave, ali ovo od pre neki dan sa verbalnim pokušajem linčovanja Čaveza i to zbog nečega što se dogodilo pre dve godine, od strane ljudi kojih se to ne tiče ama baš ni na koji način, priznaćete svi nije ni najmanje u redu.
Oc se, kada se taman sve malo utišalo, našao da pravi pametan i na temu vezanu za okupljanje povodom Čavinog nastupa, okači potpuno oftopik post s namerom da krene novi talas provokacija i blaćenja čoveka i žao mi je što ga nisam sačuvala, pa da vas sada ovde pitam da li je bio na mestu.
Ja sam ga banovala i ja ću mu ban i smanjiti zbog toga što se svi toliko zalažete za njega, ali i dalje smatram da svakom zlonamernom ponašanju nije mesto na ovom sajtu, koliko god svi želeli neke promene jer je postalo dosadno, ništa se ne menja, sve se vrti u krug, smorili smo se u kompletu samo tako.
Predložite i sami ponekad nešto pametno umesto da se na svakoj temi samo raspravljate i gledate ko će kome bolje da zavuče.

EDIT:
E, da, umesto što nekoga nervira rasprava o hortenzijama u komentaima na definicijama, dok nema ozbiljnih rasprava na forumu, jednostavno je, odeš na forum i započneš ozbiljnu raspravu o čemu god želiš i sa kime god želiš.

чавез добро свира, ал реално, има геј глас

зашто би ико плаћао да га слуша уживо, а може на јутјубу да доживљава трансфер блама за џабе! а и он је стока, кад наплаћује улаз, срамота. линчовати чавеза, правда за новосадског филозофског кмета

He he neko je retardiran kad otvori temu na forumu a neki niste kad bljujete u komentarima :)

Sve, ama baš sve na ovom sajtu kreirate sami, svi ustvari zajedno.
Ako vam je dosadno, ako su definicije jadne, posteri glupi, reakcije retardirane, komentari idiotski, shvatite da sami tome doprinosite ili ne doprinosite.

Koji pametnjaković je sad na Rizliju?

Lepri lično. ne diraj ga to je njegovo mišljenje.

Kako mi to ide na onu stvar kurac što se zove. Neko ima drugačije mišljenje aj ga banujem. Da se smanjiš pojedi pečurku da porasteš trajno banuj.

Neću nikoga da diram, ali ovaj post gore je upravo to hnjo hnjo hnjo, sve je dosadno, hajde da ga učinim zabavnim primer.

Banujte debelog. Šta nekoga briga za njegovo mišljenje.
Na ovom sajtu treba da se tolerišu samo pohvale, vedri postovi, pozitivni komentari...

Nije više debeo, na dijeti je.

Cvijeće takođe
Može i da se random botu iz čekaonice dnevno odabira sadržaj.

Nije na dijeti nego je smanjio želudac, više o tome za dve godine, ali nema veze Čavez žickao za voz hahahaha

Možda opet ima na akciji 101 ruža.