Prijava

daj ne seri nego mu skini ban

zaboravi na to. sirovina je.

vi ste usaglašavali svoja jadna licemjerska mišljenja o nebitnom rihi. nemoj se degradirati nebuloznim postovima.

nista manja sirovina nego svi mi ostali. a i šala je na nivou osnovne, kao i sve što stiže iz retardirane kafane. ne vjerujem vala ni da se Chavez bunio. a i ne bi ti meni odgovarao da si čvrsto odlučio.

zato mislim da postoje svi uslovi da se Pazl odbanuje. ajde?

jebote, poslednje dve strane ko da gledam cecu i karleusu da se svadjaju. svi komplet samnom.

ajde, Celte, evo napisao sam ti ime velikim slovom?

ničeg jadnijeg nema, nego nekome da napišeš da je jadan.

Ovo mi ne pije vodu al ajde, čisto onako retorički, nemoj da misliš da te vređam Agi...

A braaaaate, a što za mene da sam njanjaaaav?:(

gde si njanjaaaav?

dajte ljudi ne spemujte nego odbanujte Pazla, komšija mi je, vazda se fino javi

Ovo mi ne pije vodu al ajde

Deku, mislim da sam jasno u nastavku objasnio da sam se svesno spustio na određeni nivo.

generalno ove vosovce razmodovati. agilnog jer je nizak i iskomplekiran, džonija jer je debel i ima ciganski ten, za natnat je teško naći argument. neumodovati nularicu jer je pulen ovih pomenutih, profesora jer je njanjav, gugija jer je lud, onog bulgštagod jer je šlihtura bjelosvjetska, i tako.

ZAŠTO NJANJAAAAV?! ZAŠTOOOO?!?!?!?!?

jbg njanjav. dobar si čovejk al neš moderisat.
paninaro ne smaraj. možda pazl shvati da ima život van monitora. pušti đaola

Odgovori mi Riho, odmahsad, ne mogu da počnem dan ovako!!!

EDIT: Hvala.

Kada bi mene ustoličili za moda sajt bi živnuo na jedno 3 sata dok vas sve ne bih pobanovao.

paninaro ne smaraj. možda pazl shvati da ima život van monitora. pušti đaola

to je odluka koju sam Pazl treba da donese a ne da mu se nameće rješenje

Agi kad porasteš možeš da koristiš y :)

el može na drugom nalogu da se promeni e-mail sa vaše strane. ne mogu da se setim koji sam stavio da promenim šifru

Deku, mislim da sam jasno u nastavku objasnio da sam se svesno spustio na određeni nivo.

sa 1,6 na 1,57?
kako si očajan. generalno, svi ste očajni u bilo kakvoj konfrotaciji. ono se kao nešto spuštalo na neki nivo ispod. o živote kurvo lutalico