Prijava

Koji sam diplomata :D

А не, реално, треба пазл да се врати, река' сам ја то келту, него он млати празну сламу, пуштите га тамо.

Udarili ti steroidi uglavu

А ја сам се ударен родио, н'о кад сам радио аспирацију, па ми је ишчупало и то мало мозга што сам има' и то све кроз гусцу

Smare, vrati pazla,jebo te ja u guzicu moderatorsku nabildovanu.
Realno, ako je Keltu dozvoljeno ovoliko preljevanje govana, što i ti ne bi mogao da narušiš moderatorsko-etički kodeks?

Ja baš mislim da je ono tolerisanje situacije sa glavićem umesto lobanje, zapravo bilo radi graje i šege. Hehe. Ne razumem zašto te je to toliko potreslo. Poz druže,

moderatorsko-etički kodeks

Jel ima ovo negde na pdf-u?

Da li ignorišete predloge na temi za predloge definicija i zašto da?
Da li ćete malo olabaviti ban Directoru?

Ko drugome jamu kopa?

Kaunte ne daju ti da moderišeš spredlozi.
Ovo za Direktora bi valjalo da popustite malo angeli

A što mene ignorišu, ali što Remea? :D

Valjda im je dojadio ololo

Bohore, napraviću presedan i dozvoliću ti da ga malo edukativno isklepećeš, troluje pošten svet po nekim žurnalima.

Zašto svaka ljubav ima kraj?
I što sunce zbog te tuge ne izgubi sjaj?

Jedno glupo pitanje: kom biseru je palo na pamet posle 5-6 godina da mi obriše def 11. Septembar? Pisana je po istinitom događaju, za razliku od mnogih lupetanja koja sam izmislio.
Verovatno ne pitam na pravom mestu, pa oprostite, molim lepo. Godinama nisam preterano aktivan na forumu.

E radovane crni radovane, žena ti je budaletina, ... #radovanIII

Pridružujem se peticiji za amnestiranje Directora i ako se sme znati priroda greha koji je doveo do diskvalifikacije ? Hvala.

jel moguće da niko i ne razmatra da mi odbanuje kuma? 20 dana? pa mnogo je, ljudi...

A za mene nije bilo mnogo mesec dana?