Prijava

A da pitam ja vas nešto: šta je sa 300 miliona neprijavljenih Kineza?
Ha ha, ne, imam ozbiljno pitanje:
Da li može da se napravi neka opcija za brisanje PVT poruka?

EDIT ok hvala

Za sad pobrišeš svoje postove na pvt-u i zamoliš sagovornika da uradi to isto.

Možda moderatori to ne znaju ali mene zanima zašto u ovoj novoj listi ''Javne teme u kojima sam učestvovao'' nema nekih tema u kojima sam postovoao??
Konkrtno sad, tema Metalne vibracije nije tamo, ili prije neki dan sam primjetio da tema Zeitgeist nije na listi iako sam postovao na njima. Jel zna neko kako-zašto?

EDIT> hvala Blek i Marijana

Ovo pitanje sam već postavio na temi "Pomoć na sajtu" ali nema druga na drumu koji bi mi odgovorio, pa ga u celosti prenosim ovde:

"Iako sam potpuno siguran da odgovori na pitanja koja me muče postoje negde na forumu, ja ne mogu da ih nađem, pa moram ovde da ih postavim (sve se nadajući da sam dosadašnjim bitisanjem na ovom sajtu zaslužio da mi se progleda kroz prste). Pošto je pitanja više a odgovori su sigurno jednostavni, sva pitanja ću staviti u jedan post.
1. Kako se postavlja slika u post na forumu?
2. Kako se postavlja YouTube snimak u post na forumu?
3. Čemu služi ono štikliranje pored zvezdice na definicijama?
4. U čemu je fora sa temom "Ko poslednji...."?"

EDIT:

EDIT> hvala Blek i Marijana

1. copy direct link/copy link location/copy image URL i pejstuješ

2. copy URL pa pejstuješ

3. štikliranje služi za odabir definicija

4. pre će se saznati svrha slepog creva nego te teme

1. Ако ћеш да поставиш слику са неког сајта ископираш њен УРЛ.
Ако хоћеш слику са компа аплоудујеш је на неки сајт (рецимо www.imageshack.us) па онда ископираш direct link.
2. Ископираш УРЛ из address bara са Јутубета
3. Штиклирање служи за одабране дефиниције. Користе модератори.
4. Спем, али лоциран.

едит: Блек, сврха слепог црева је да се у њему стварају корисне бактерије :) Ко нема слепо црево треба да пије више оног пробиотик јогурта.

sedplas, nešto je kajzen sjebo tu.

Možda moderatori to ne znaju ali mene zanima zašto u ovoj novoj listi ''Javne teme u kojima sam učestvovao'' nema nekih tema u kojima sam postovoao??
Konkrtno sad, tema Metalne vibracije nije tamo, ili prije neki dan sam primjetio da tema Zeitgeist nije na listi iako sam postovao na njima. Jel zna neko kako-zašto?

ovo se i meni dešava, često "preskače" neke teme, pa da pitam ima li to opravdanje neko ili je bag?

Jel smem ja da postavim još 1 pitanje koje me mnogo zanima:
ima mesec dana(a možda i malo više) kako mi se glasovi obrišu, zanima me ko to radi?
Brišu se oni plusevi ili minusi koje sam ja ocenjivao, npr ocenim poster/defku, posle sat/dva opet kad listam prikazuje mi kao da je nisam ocenio, i tako za sve postere/defke (ili ako ne sve onda preko 90%)

EDIT: hvala, nemam više pitanja

Moram da pitam, kad ne znam, kakvi su to trol posteri?

Они који пуцају на бурну реакцију чланова.

postoji li ikakva mogućnost da se vrati opcija ''za brisanje'', ako je ona išta značila prije?

osjećam se ko hendikepiran kad ne mogu da kliknem to na glupostima, a mrsko mi linkovati tamo na temi svako malo...

EDIT na Blekov post: e jebi ga. šta da radimo sad mi poteni koji smo to koristili u prave svrhe... zajebavam se, onda ću tući sa komentarima

Značila je. Ali se mnogo više zloupotrebljavala, jer su neki autori to kliktali iz čistog hira. Jednom sam video definiciju sa jednim minusom, al 4 preporuke za brisanje.

Да ли је завршен посао око "последњих јавних тема у којима сам учествовао"? Та опција ће изгледати овако како је сад тренутно?

Ako bi mogla ova tema da se otključa, pošto je pretpostavljam greškom zaključana, jer nema obrazloženja moderatora ko, što i zašto se tema zaključava, no je neko slučajno pritisnuo gumb za lok.

http://vukajlija.com/forum/teme/934?strana=1

Ај пошто је тамо закључано, да кажем овде. Ако сам добро разумео Ремца, треба да нас линк води до нашег последњег поста. А можеш ли да наместиш да теме буду поређане временски према нашем последњем посту на теми, а не према датуму првог поста на теми?

Ako hoces da odes na poslednji post kliknes ispod naslova gde pise ime autora koji je zadnji postovao . Tako sam te razumeo .