Prijava

[]

између заграде напиши нешто

Penzionerka

@zlocesta pufnica: molim te, biraj reči malo bolje. samo retard na ovom sajtu može da zaradi ban. ako je to sam tražio, što reče wojtek, to je onda dokaz više.

pozdravi se sa 3 najpolularnije definicije, ne volim kad mi ljudi govore da ne koristim glavu. (iako si mi nesvesno uputila kompliment)
pozdrav.

Ау, брате, смањи доживљај, свршићеш. Ово је само интернет.

ауууууу
сурови ти си рекао за човека да је ретард, какве везе има разлог. и ја сам рекла за два члана да су ретарди с разлогом који је бољи него тај твој па сам банована. није лепо

само ретард може да заради бан? па управо си увредио бар половину чланова сајта...

Primetio sam, da posle 12 kad napises definiciju, prvo ti bude negativna (meni obavezno).
Naidje par hejtera, verovatno su oni napisali definiciju, pa zele da njihova bude u vrhu, tako sto ce ostale izhejtovati. Imao sam par defki koje zavrse sa skorom od npr 90 - 6, a pocele
sa recimo 1 - 3, moze li to kako da se regulise ?

Не може, а не верујем и да има потребе за тим.

sunshine, to se dešava oduvek. U većoj ili u manjoj meri, a pošto je sada vreme između ponoći i jedan sat najpovoljniji termin za pisanje definicija to naročito dolazi do izražaja.

Ne verujem da može da se reši, a i da može -ima bitnijih stvari. Jebeš par minusa na početku.

Ne verujem da može da se reši, a i da može -ima bitnijih stvari. Jebeš par minusa na početku.

Ono jes -.-

10. Дефиниције не смеју да имају псовке и непристојне речи у њима, насловна је ЦЕНЗУРИСАНА.

Ovo mi nije jasno, Peki. Kako cenzurisana kada se nalaze psovke na naslovnoj? Ovde sam postavio pitanje kako ne bih spamovao onu temu za predlaganje novih definicija.

Krotitelj_leptira, evo ja ću nema Pekija.

Nije Fidelova cenzura jebiga pa da ne može ništa. Ako je jako dobra definicija jedan kurac može da se provuče, ove sa krš vulgarizama ne mogu. Eto.

Kako da saznam da li je neki određeni poster već postavljen? I šta ako postavim poster koji već postoji?

Penzionerka, veoma su male šanse da postoji poster koji ti želiš da okačiš. Jedino ako je plagijat,il neka suluda koincidencija razmišljanja. Ista slika može da postoji, al to već nije problem, ako je komentar tvog mozga delo.

Otkud odjednom takva politika? Kad mi je odabrana Pentium 5 definicija, ja sam stavio cenzuru, da bi je neko od moderatora skinuo pošto je bila odabrana... Ništa ne kontam.

Ovo mi nije jasno, Peki. Kako cenzurisana kada se nalaze psovke na naslovnoj? Ovde sam postavio pitanje kako ne bih spamovao onu temu za predlaganje novih definicija.

Могуће је да се нека грешком провуче.

Gde je tema sa autorima ispod 3000 popularnosti?

Kako napraiti citat na forumu ili na komentaru? ako ima vec negdje odgovoreno neka me neko uputi.

Напишеш цитат па текст хоћеш да цитираш, па ставиш татиц.

Само, ово цитат и татиц мора великим словима.