Prijava

Da li ste i vi bili opsednuti ovim filmom i gledali ga milion puta?
Sudeći po procentualnoj zastupljenosti Terminator 2 trve fanova među moderatorima ovaj film je jedan od najobožavabilnijih ikada (ili mi baš nismo reprezentativni uzorak ukusa i zdravog razuma!?).
U svakom slučaju, mene su proganjali iz video kluba da vratim kasetu, vratila sam im kurac. Gledala sam ga svaki jebeni dan i dan danas misilm da film vrhunski. Kad ga budem odlgedala ponovo doći ću ovde uzburkanih osećanja da napišem jedan omaž a dotle vi iznesite svoju odanost malom Konoru i njegovom drugaru Šrafcigeru.

Onog malog Konora je trebalo ubiti. Pička raspala.

Terminator serijal je jedan od retkih uspešnih serijala. Gledao sam više puta sve Terminatore ali uopšte ne mislim da su neko grandiozno filmsko dostignuće. Imaju svoju vrednost ali ne preteranu.

Terminator je boli glava, al' po meni Konan više jebe, što je i logično, roboti ne jebu...sem ako japanci nešto ne preduzmu po tom pitanju. Svejedno, Švarcenšnicla je kralj!

Postoji neka sličnost između T1 i Blade Runner (Harison Ford) a ja mislim da su ideju za T1 i uzeli iz Blade Runnera samo su dodali mnogo više čelika, pucnjave i ukinuli superiornost ljudskim bićima. Blade Runner je 10 puta bolji film od T123.

Terminator serijal je jedan od retkih uspešnih serijala. Gledao sam više puta sve Terminatore ali uopšte ne mislim da su neko grandiozno filmsko dostignuće. Imaju svoju vrednost ali ne preteranu.

Само што је четврти део усран. Мислим, јеботе, онако добра акција, па је усеру са емо сценама у којима се она пичка љуби с андроидом и у којој он тек тако даје своје срце на трансплантацију Џону Конору. Говно.

U svakom slučaju, mene su proganjali iz video kluba da vratim kasetu, vratila sam im kurac. Gledala sam ga svaki jebeni dan i dan danas misilm da film vrhunski. Kad ga budem odlgedala ponovo doći ću ovde uzburkanih osećanja da napišem jedan omaž a dotle vi iznesite svoju odanost malom Konoru i njegovom drugaru Šrafcigeru.

Е, а то је била она касета дистрибуције TUCK, је л' да? Ту нема оних избачених сцена. Тек скоро сам гледао терминатор 2 са нпр. сценом кад Шрафцигеру отварају главу, па ваде чип и Сара Конор хоће да га уништи. Или нпр. има сцена на крају филма кад је Сара Конор матора и као Судњи дан се није десио.

Sad kad vidim sliku ovog malog dodje mi da ga lemam samo tako

@Džimi - Da, ja sam to gledala tek na jutjubu nedavno

А што вас Конор нервира? Мени је клинац скроз кул. Онај кепец у трећем делу је пичка, додуше.

Ja sam bila zaljubljena u Konora, u njegov seksi mutirajući glas lolo

Dajte bre ko se jos sisa onako dajte on je sinonim za geja

Ja nisam gledao treći i četvrti, znam da nisu oldskul pa me ne vuče nešto.

Терминатор се завршио другим делом.

Da li je neko gledao Blade Runner? Trebalo bi da ima takvih.

Филм који има онакву уводну секценву не може да не буде легендаран.

Кад сам био клинац гледао сам га сваког дана. У почетку је била жешћа фрка, кењао сам у гаће сваки пут када би се пјавио Т-Сом, те би изашао из собе и чекао да прође сцена. Ондак, када сам напунио неких шест година, скупио сам муда и почео да упијам све из филма. Конор ми је био идол. Јес да сад кад погледам, изгледа мало педерасто, а и израсо је у пајдомана, ал небитно, био сам клинац и било ми је до јаја. Има сигурно пешес година како нисам гледао филм. Говнар сам, не сећам се корена.

Такођер, обожавао сам Ју Куд Би Мајн баш зато што је спот био у Т2 фазону. Сећам се да ме је буразер увек терао да певам, а ја нисам знао енглески, па сам лупетао речи.

Ево мало зике, дуживате :

http://www.youtube.com/watch?v=UlS_Rnb5WM4

И трећи део има ненадјебивих сцена. Ипак... Најбоља акциона сцена свих времена је она са хеликоптером у Т2, након растурања Сајбердајна, конкретно ненадјебив тренутак кад Шрафцигер излази из камионета, пење се на камион и решета Т-1000, ваљда ће да ради линак:

http://www.youtube.com/watch?v=N3W9-91MSMw

Не ради. Куцајте ''Terminator 2_ Judgment Day 1991 part 12 In HD''