Prijava

Ovako, ovo je tema posvećena potezu našeg MUP-a da taksistima da registracije sa zadnjim slovima TX.
E sad, ukoliko znamo da samo u Beogradu postoji oko 7500 taksi vozila od kojih su, da kažemo, 2000 legalna taksi vozila šta će MUP uraditi kada se izda tablica BG 999 TX? Šta je sa ostalih hiljadu legalnih taksista?

Прво бих упитао је ли ово нека зајебанција или ?

Ja mislim da neće biti samo trocifreni, nego i četvorocifreni brojevi. Kao kod zagrebačkih tablica.

Nije zajebancija čisto politička tema da se vidi kako bolesnici iz naše Vlade (ne) razmišljaju...

Ау буразеру, онда стварно немам речи, па где смо бре догурали, ово је вероватно опет ишло, како ми рекоше пре неки дан, ''на потпис''.

A gde će da ih uguraju Barakuda? Onda su trebali i ovima da daju sa 0001 umesto sa 001... Zajebali su se dobrano a po njihovim planovima trebalo bi broj taksija na ulicama dovesti na 4500 legalnih...

Ha, hrvatske i srpske tablice su iste širine. Ali kod hrvatskih tablica nema ono plavo s leve strane gde piše skraćenica imena države. Pa zato Hrvati imaju mesta za četiri cifre.

A ovo za sprske tablice, heh, izgleda da su se zeznuli u mupu. Osim ako ne prošire tablice ili skinu ono plavo, ja ne znam kako će to da izvedu sa TX. FAIL :D

Imam ja jedno pitanje:
Sto onoliko stangliraju vozace autobusa?

Totalni FAIL ja to shvatam što imam 14 godina a Gljivica što ima otprilike toliko godine na vlasti ne može da shvati...

Zato što im se može, budale neobrazovane

Једино да траже да врате све, пошто ће ионако тражити због тзв ''неважећег'' грба.

Bump.

Izvini što ću da te razočaram, L0L-e, ali danas sam video tablicu sa četiri cifre. I bio je taksi (TX). :)

Glavni razlog za buku je to da taksisti pokušavaju da prodaju vozilo po nižoj kilometraži, a ovo sa registracijom ih sprečava da to učine, kupac može odmah da provali da taksista prodaje kola sa većom kilometražom.

ma jok, ne nisu mislili o tome! pa naravno da su mislili i na to, niš se vi ne sekirajte...

Ja samo da kažem da u Kragujevcu ima preko 2000 taksista. Grad oko 140 000 stanovnika.

Grad oko 140 000 stanovnika.

Si siguran za ovo? Ispade manji od Čačka...

140 000 je sam Kragujevac, 175000 sa okolnim mestima.