Prijava

Otvori Džimi imam jednu njegovu oću svi da je čuju kako e DOBRA :)

Чек, сад ћу. :)

Kapiram i ja tebe. :)

Проблем је у усиљеном позитивном ставу код људи, који је већ више одвратан колико је провида и неискрен.

Što kaže Cakana: "Jedina stvar koja me više nervira od narodnjaka u cik zore, je taj lažni, ničim izazvani optimizam"

Jebeš me neukog, ja mislio da su filantropi oni što skupljaju bedževe, markice i salvete. Bio sam još ubeđeniji da kad sam pročitao da Blek ne zna ni jednog filantropa koji je dobio pičke.

Raspisao bih se sad, ali u načelu, Burzum je zapečatio temu. Ne vredi.

лололо френки филателиста

Једна реч - Боно.

Неприродно је волети све. Чак и да се човек успешно претвара да воли, кад тад ће да пукне, као Нед Фландерс.

Две речи - про боно.

Jebeš me neukog, ja mislio da su filantropi oni što skupljaju bedževe, markice i salvete

Ахахахахаха! Ако ништа друго, сигурно је да ни они не јебу.

Ја никад нисам осетила мржњу према одређеној персони, могу да бацим хејт на концепт или тако на неке генералне појмове кад оћеш ал од гомиле идијота што упознах још се не згадих квалитетно.

http://vukajlija.com/recnik/autori/25515

Eto, ovaj lik ima fobiju od skupljača bedževa :)

Једна реч - Боно.

Jedna reč - Bono

Људе не волим генерално, већ искључиво појединачно.
Иду ми на живце они који воле цео свет и у исто време очекују да цео свет воли њих. Више пута сам била сведок када су, док су тако "страсно" волели све људе овог света, зајебали своје најближе.
Никад ми није било јасно како неко може да тврди да воли цео свет а притом заврне брата или сестру за наследство, не помогне свом детету у невољи и слично.

Људи, не треба ићи никад у крајност, ајде да остваримо неки баланс. Ево, ја предлажем да сви волимо добре пичке, а да мрзимо педере. Могли би да готивимо и Славка, он је добар човек.

Podržavam sve sem ovog dela za Slavka, to je ipak krajnost. I da otvorimo temu za ove što skupljaju svašta, pa da i njih mrzimo.

Могли би да готивимо и Славка, он је добар човек.

Цениш? :)

Podržavam sve sem ovog dela za Slavka, to je ipak krajnost.

Не цениш.

Ја рек'о Славко је добра пичка.

Ja generalno volim ljude. S tim što imam stroge kriterijume šta se sve podrazumeva pod pojam ljudi. Na primer, ganfere, crnce, jevreje, crnogorce, rumune, mađare, bugare i kineze ne volim. Gotivim Amerikance. Doduše, one koji nisu baš mnogo debeli. Ili crni.

A i Englezi mi ponekad idu na kurac. Kad Baton osvoji onaj kurac u formuli, onda je Englez, a kad Marej prođe u finale, onda je Britanac. E majke vam ga malo nabijem.

Ja nevolim one istripovane engleske tinejdzere koji glume neki bes i neke picke materine.
Dukatlije.

Kakav kurac Bono, on mrzi Srbe. On mrzi "one koji započinju ratove". I ja mrzim njega. :)
Btw, Džimi... bez proseravanja mogu reći da onaj lik malo liči na tebe. Ili ti na njega, nebitno. Imate obojica tu isturenu bradu i gustu crnu kosu :)
Samo mi nije jasno kako je ovolika količina patetike stala u klip od tri minuta. Ne pamtim da sam skoro čuo nešto gejskije i bljutavije.

Минже, али ја уопште немам истурену браду. Баш имам релативно малу браду, а овај лик има браду као браћа Далтон. А камоли густу косу. Од густе косе сам се опростио 2004. :)