Prijava

Od prve godine svog zivota idem dole, na svakoj mogucoj plazi sam bio, nikada nisam doziveo problem sa vodom, niti strujom i ostalim sranjima, to mozda ako si negde bio 3e nocenje, koliko platis toliko dobijes..

Bas juce citam na b92, bune se lezaljke u cg 15e, propaganda jebena, svuda je normalno prosek oko 6e, i odmah se javljaju paradajz srbende sa komentarima mi smo uplatili u grckoj to i to i sranja one price, klasicni glupani. Ne znam zasto se toliko mrzi cg, vecina stanovnista su i dalje srbi dole, ali ovakve price i ponasanje sve vise nas distanciraju..

Sta kontriram demigod nemoj da si glupan

Sad vidim ove sto su prebili (naravno canj u pitanju), bio je zakupljen deo plaze, zamoljeni su da odu, pa ponudjeno da plate, nego hoce paradajz srbende sto jeftinije da im prodje "odmor" i kad su se kurcili dobili po picki.. Da je bila budva npr. verovatno bi to resilo obezbedjenje panduri ili kako to vec ide, ali to je canj jbg, mada neka su ih izlomili kad su glupani.

Evo precizno, za struju, bio sam pre 3 leta u Jazu, i preko brda tuce muzika i lajt sou i samo paf. Tako da nije to smestaj za 3e nego je CELA BUDVA u mraku bila na par sati i to 4 veceri za redom. A kad god smo isli, uvek se neko od ekipe otrovao i samo sam jednom, na koncertu corbe u HN upoznao lika koji je rekao "ja zivim ovde i nisam Crnogorac, serem im se u separatizam, ja sam Srbin". Sav taj hejt Crnogorci<->Srbi je potekao iz medija, ali to ne znaci da ne postoji, pogotovo kod ljudskih jedinki sa slabijom lobanjom.
Ne bih vise spamovao ovu temu... I drago mi je ako ljudi imaju i dobra iskustva tamo, meni je lose i to je to.

Moram da kažem da kad odem u Cg živím kao u cara jbg
Imam osećaj da nas oni ljudi dole više vole nego što zaslužujemo.

Brte, jbg. Ostrog je jak na tebi

Armin Milogorac, Ptarši mu drugar najbolji.

Ljubi bližnjeg svog, Demigode xD

ОДТКЉУЧАЈТЕ ПОДЈЕЛИ СА ВУКАЈЛИЈАШИМА

#ФРЕЕПОДЈЕЛИ
#ПРЕЈФОРПАЛЕСТИНЕ

slazem se sa arminom,a fora u cg tje sto treba naci andergraund plaze koje objasnjavaju tropski level...

Црна Гора је њесра, да се врате Талијани па да лепо то опет уреде, пичкаимматерина 2евра у Будви да уђеш у библиотеку као стару све Његошеве књиге, а у Котору исто наплаћују да се попнеш на Св. Ивана, свуда рампе ставили. И ја сваке године идем, још своје прве, и јесте срање, али идем и даље јер је то све наша земља и не признајем онај референдум из 2006. то све Шипци и Подгоричани само гласали, Херцег Нови нормално хтео да остане. Лепо им је Бакић рекао!
https://www.youtube.com/watch?v=gLX_2_CgiFc

https://pbs.twimg.com/media/CIIzk5nUcAAFIBr.jpg

ovo neka nubara koja ne zna ni skrinsot napisala u fazonu ,ajmo u RL numem skompovima